PŘIJATÍ ŽÁCI

PŘIJATÍ ŽÁCI PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/17

 

Přijatí žáci k 24. 6. 2016

(seznamy jsou v abecedním pořadí)

  

Hudební obor přípravné studium

 

Přípravná hudební výchova – MŠ

                PHV – MŠ

Bartoš Šimon

Beránková Anežka

Feldman Daniel

Foit Antonín

Garoiner Robert

Chyba Jáchym

Janeček Erik

Kocmánková Amélie

Landštof Dominik

Matějovská Monika

Pavelka Jan Antonín

Princová Nela

Prokop Martin

Slouka Bořek

Špičková Cecílie Maří

Šuránková Markéta

Vachtl Filip

Včíslová Antonie

Warthová Anna

 

Přípravná hudební výchova

                  PHV

Benkouiderová Sára

Beránek Jakub

Čechlovský Robin

Čendej Sofija

Černá Žaneta

Klouda David

Kopecký Matys

Králová Dina

Kučera Tobiáš

Landštof Sebastian

Lázňovská Josefína

Mach Julius

Mašindová Evelína

Micková Julie

Mravcová Judita

Nováková Lucie

Pazderková Tereza

Rindt Matyáš

Štulc Damián

Veselá Mariana

Vlnová Kateřina

Votavová Tereza

 

Hudební obor ročníky

 

Akordeon

Machart Benjamin

  

Bicí nástroje

Andrš Vojtěch

Seitl Alexander

  

Fagot

Bruniková Sára

  

Housle

Klementová Emma

Marešová Magdaléna

Mazina Varvara

Podoubská Viktorie

  

Keyboard

Růžičková Anna

 

Děti, které budou ke studiu zařazeny v září, pokud se uvolní hodiny (rodiče budou školou kontaktováni) :

Strašíková Anna Marie

 

Klavír

Baštová Vendula

Bednář Tomáš

Bednářová Anna

Černý Vojtěch

Dvořáková Nicol

Fernando Jonathan

Franková Sára

Herynková Adéla

Kaňoková Anna Marie

Klimentová Veronika

Kořínková Anežka

Krušina Matěj (jazz)

Krycová Nikola

Libichová Alexandra

Lukeš Ondřej

Mach Jakub

Pavlov Alexandr

Pavlov Viktor

Pavlova Boryana

Petrů Evelína

Popiolková Gabriela

Priknerová Karolina

Ruml Jakub

Sen Nagy Marinetta

Sláma Jan

Šuránek Filip

Tran Daniel

Traugottová Judita

Vácha Jan

Vido Ondřej

Zenáhlíková Tereza

 

Kytara

Grec Alois

Hrabáková Tereza

Chum Gabriel

Jurníčková Veronika

Koňarčík Daniel

Kryc Mykola

Kšána Jan

Sklenář Matěj

Urbánek Robin

 

Děti, které budou ke studiu zařazeny v září, pokud se uvolní hodiny (rodiče budou školou kontaktováni) :

Davis Robin

Kaplanová Karin

Kozlova Rebecca

Molga Viktor

Semeráková Anna

Trnka Lukáš

  

Příčná flétna

Bučková Gabriela

Komadová Nikola

 

Sólový zpěv

Kadlecová Renáta

Kaplanová Karin

Kšána Jan

 

Děti, které budou ke studiu zařazeny v září, pokud se uvolní hodiny (rodiče budou školou kontaktováni) :

Hrabáková Barbora

Konečná Lucie

Oliyarnyk Kateřina

Panzo Elizabeth

Vovchok Dmytro

 

Violoncello

Bruthansová Zuzana

Kozlerová Ela

Lukačinová Pavlína

Luxová Josefína

 

Zobcová flétna

Blažková Miriam

Dohnal Lukáš

Herynková Adéla

Horad Antonín

Kirschnerová Anika

Lněnička Jan

Malečková Pavlína

Mašinda Matouš

Mauleová Markéta

Miklušáková Eliška

Pilnáček Denis

Semeráková Klára

Smejkalová Rozálie

Šebová Ema

Vavříková Julie

 

Literárně dramatický obor

 

Přípravné studium

Bala Kryštof

Šípková Eliška

Štědronská Aneta

 

Ročníky

Adamová Karolína

Gloss Adam

Kostlivá Viktorie

Lahnerová Viktorie

Macková Ella Olivia

Macková Linda

Němečková Julie

Petrů Evelína

Štulířová Alexandra Michaela

Teysslerová Ester

 

Taneční obor

 

Všichni žáci, kteří se zúčastnili přijímacích zkoušek, jsou přijati.

 

Výtvarný obor

 

Všichni žáci, kteří se zúčastnili přijímacích zkoušek, jsou přijati.

 

 

 

 

 

ZUŠ LOUNSKÝCH 
Lounských 4/129
140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: 241 408 458

 

Výtvarný obor ZUŠ
Svatoslavova 333, Praha 4  tel.: viz. VÝTVARNÝ OBOR

(v Obchodní Akademii)

- přijímací zkoušky

- přihláška

- školné

- omluvenky