O ŠKOLE - NAŠI ŽÁCI A JEJICH ÚSPĚCHY

NAŠI ŽÁCI A JEJICH ÚSPĚCHY

Ocenění v soutěžích

 

Šk. rok 2016 / 2017

 

 Hudební obor

2. Mezinárodní festival dechových hudeb Praha 2017, Praha 18. 2. 2017 

Zlaté pásmo s vyznamenáním: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, dirigent S. Šťastný

 

1. XI. ročník Mezinárodní violoncellové soutěže

Jana Vychytila, Praha 20. – 22. 1. 2017

2. cena: Barbora Naarová, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

 

Šk. rok 2015 / 2016

 

Hudební obor

12. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou  smyčcových nástrojů,

ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec 13. – 15. 5. 2016

                                                                                  

1. cena: Smyčcové kvarteto (G. Barillová, M. Hynková, C Kozický, V. Mašek),

                           kategorie IV./3., připravila pí uč. L. Bendová

 

 

 

11. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Orlová 6. – 7. 5. 2016

 

1. cena: Dívčí pozounové kvarteto (T. Čapková, A. Lantová,         K. Tardíková, L. Zahálková),                                                   kategorie III.c, připravila pí uč. L. Jedličková

 

Zvláštní ocenění za vynikající interpretační výkon:

              Lucie Zahálková

 

Zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci:

              Libuše Jedličková

 

1. cena: Saxofonové kvarteto (L. Poskočilová, B. Kabátová,         A. Beránková, A. Procházková),                                                kategorie V.a, připravil p. uč. S. Šťastný

 

 

10. Kytarová soutěž „PRAGuitarra Clássica“,

Praha 7. – 9. 4. 2016

2. cena: Poli Popová, I. kategorie,

                          připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská

 

9. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Praha 5. – 7. 4. 2016

1. cena a postup do ústředního kola: Smyčcové kvarteto

(G. Barillová, M. Hynková, C Kozický, V. Mašek),

                     kategorie IV./3., připravila pí uč. L. Bendová

 

2. cena: Smyčcové kvarteto

(Š. Naar, V. Podlešáková, G. Černík, A. Sojka),

                     kategorie II./3., připravila pí uč. L. Bendová

 

2. cena: Houslové duo (K. Pavlíčková, A. Pavlíčková),

                     kategorie III./1., připravil p. uč. A. Niederle

 

2. cena: Klavírní trio (J. Adam, M. Podlešáková, Š. Syrovátková),                    kategorie III./4., připravila pí uč. M. Hixová

 

3. cena: Klavírní kvarteto

(M. M. Ortová, O. Mazanec, A. Toperczerová, K. Češpivová),

                      kategorie I./4., připravila pí uč. L. Bendová

 

8. Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“, Francie, Paříž 20. 3. 2016

1. cena, Zlatý klíč a Absolutní vítěz kategorie do 10 let:

    Dang Thuy Chi

 

1. cena, Zlatý klíč a Absolutní vítěz kategorie do 18 let:

     Linda Nguyenová

                                   Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

7. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové, nástroje, Praha 23. 3. 2016

2. cena: Ellen Musilová, IV. kategorie, připravila pí uč. L. Krušinová

2. cena: Jan Rattay, IV. kategorie, připravil p. uč. J. Chvojka

 

6. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, Praha 21. 3. 2016

2. cena: Dalibor Kostlivy, I. kategorie

2. cena: Anita Reissigová, II. kategorie                               

2. cena: Filip Hubáček, II. kategorie,

                                          připravila pí uč. L. Krušinová

 

 

5. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů,

Praha 17. – 19. 3. 2016

 

Soubory žesťových nástrojů

1. cena, absolutní vítěz a postup do ústředního kola: Dívčí pozounové kvarteto

(T. Čapková, A. Lantová, K. Tardíková, L. Zahálková), kategorie III.c, připravila pí uč. L. Jedličková

 

1. cena: Žesťový soubor (G. Sedelmayer, M. Němec, T. Čapková, K. Tardíková, L. Zahálková, V. Kalhaus), ketegorie IV.c,

připravila pí uč. L. Jedličková

  

Soubory dřevěných dechových nástrojů

1. cena a postup do ústředního kola: Saxofonové kvarteto

(L. Poskočilová, B. Kabátová,A. Beránková, A. Procházková), kategorie V.a, připravil p. uč. S. Šťastný

 

1. cena: Klarinetové kvarteto (T. Kozák, J. Beránek, M. Typovská, D. Ulvr),               kategorie IV.a, připravil p. uč. S. Šťastný

 

1. cena: Klarinetové trio (T. Kozák, J. Beránek, M. Typovská), kategorie IV.a, připravil p. uč. S. Šťastný

 

1. cena: Ó Trio Mio (J. Krotká, L. Rendlová, K. Vidimová),

kategorie V.a, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

2. cena: Trio zobcových fléten (E. Ozuna, J. Ozuna, J. Zedníková), kategorie III.b, připravila pí uč. H. Bubeníčková

 

Zvláštní ocenění za pedagogickou práci:

p. uč. Svatopluk Šťastný

 

 

6. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, Praha 21. 3. 2016

2. cena: Dalibor Kostlivy, I. kategorie

2. cena: Anita Reissigová, II. kategorie                               

2. cena: Filip Hubáček, II. kategorie,

                                          připravila pí uč. L. Krušinová

 

 

4. Mezinárodní festival dechových hudeb,                   Praha 19. a 20. 2. 2016 

Zlaté pásmo: Dechový orchestr ZUŠ Lounských,                   dirigent S. Šťastný

            kategorie Harmonies – Middle Class

 

 

3. Harfová soutěž prof. Karla Patrase, 1.ročník mezinárodní soutěže,  Praha 27. – 29. 11. 2015

3. cena: Vendula Podlešáková, III. kategorie,                        připravila pí uč. H. Mousa Bacha

 

 

2. XXII. ročník mezinárodní mozartovské soutěže pro mladé klavíristy do 11ti let „AMADEUS 2015“,        Brno 22. – 24. 10. 2015

3. cena: Sophia Ahmed, IV. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová

 

 

1. Mezinárodní klavírní soutěž „1er Concours de Piano Challenge d´Alienor“,

Parempuyre, Francie 28. 8. 2015

Sólová hra:

 1. cena, absolutní vítěz kategorie: Nora Novotná, kategorie D

 1. cena: Zora Novotná, kategorie E

 

Čtyřruční hra:

 1. cena, absolutní vítěz kategorie, cena poroty: Nora a Zora Novotné

                    Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

 

 

 

Šk. rok 2014 / 2015

Hudební obor

 

16. Mezinárodní klavírní soutěž

„Val Tidone Young Talents Competition 2015“,

                                      Itálie 14. 6. 2015

 1. cena: Linda Nguyenová, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

15. „Concerto Bohemia“ - rozhlasová soutěž orchestrů a souborů mladých interpretů,

                                        Praha 13. 6. 2015

 1. cena: Komorní orchestr, kategorie: soubory a orchestry

 studentské do 25 let,

 

                      Připravila a dirigovala pí uč. L. Bendová

 

14. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře

na dechové nástroje, Liberec 21. – 24. 5. 2015

1. cena: Tereza Čapková, I. kat. hra na tenor,

                             připravila pí uč. L. Jedličková

 

2. cena: Radovan Kostlivý, I. kat. hra na lesní roh,

                             připravil p. uč. P. Duda

              Lucie Rendlová, VII. kat. hra na příčnou flétnu,

                             připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

              Václav Hadrava, VIII. kat. hra na tubu,

                             připravila pí uč. L. Jedličková

 

Pí uč. Libuše Jedličková obdržela

           „Cenu za dlouholetou úspěšnou pedagogickou činnost“.

 

13. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů,

                                           Olomouc 25. 4. 2015

  2. cena: Komorní orchestr ZUŠ Lounských, 2. c) kategorie

                Připravila a dirigovala pí uč. L. Bendová.

 

 

12. „Heranova violoncellová soutěž“, XXIII. ročník mezinárodní soutěže, Ústí nad Orlicí 16. – 18. 4. 2015

3. cena: Karolína Žáková, IV. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

11. XVIII. ročník soutěže klavíristů do 12ti let „Karlovarská růžička“, Karlovy Vary 17. a 18. 4. 2015

1. cena: Sophia Ahmed, II. kategorie,  připravila pí uč. J. Šanderová

 

 

10. Mezinárodní klavírní soutěž „La Cle d´Or“, Francie, Paříž 29. 3. 2015

1. cena a absolutní vítězka kategorie: Dang Thuy Chi,

I. kategorie,            připravila pí uč. F. Alekbarová

 

9. „Pražský akordeon ve Stodůlkách“, III. ročník, Praha 28. 3. 2015

 

Zlaté pásmo:

Dalibor Kostlivý, I. kategorie

            Anita Reissigová, I. kategorie

Připravila pí uč. L. Krušinová

 

8.Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

ve hře na dechové nástroje, Praha 24. – 27. 3. 2015

 

1. cena s postupem do ústředního kola:

Tereza Čapková, I. kat. hra na tenor,

                                          připravila pí uč. L. Jedličková

Radovan Kostlivý, I. kat. hra na lesní roh,

                                          připravil p. uč. P. Duda

Lucie Rendlová, VII. kat. hra na příčnou flétnu,

                                          připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

Václav Hadrava, VIII. kat. hra na tubu,

                                          připravila pí uč. L. Jedličková

 

1. cena:

Tereza Čapková, I.kat. hra na pozoun,

                                           připravila pí uč. L. Jedličková

Kristýna Tardíková, V. kat. hra na pozoun,

                                           připravila pí uč. L. Jedličková

 

2. cena:

Petra Jelínková, II. kat. hra na zobc. flétnu,

                                          připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

Barbora Mauleová, II. kat. hra na zobc. flétnu,

                                          připravila pí uč. H. Bubeníčková

Agáta Lantová, III. kat. hra na pozoun,

                                          připravila pí uč. L. Jedličková

Ella Ozuna, IV. kat. hra na zobc. flétnu,

                                          připravila pí uč. H. Bubeníčková

Justýna Zedníková, V. kat. hra na zobc. flétnu,

                                          připravila pí uč. H. Bubeníčková

Jáchym Ozuna, VI. kat. hra na zobc. flétnu,

                                          připravila pí uč. H. Bubeníčková

Tomáš Kozák, VIII. kat. hra na klarinet,

                                          připravil p. uč. S. Šťastný

 

3. cena:

Jáchym Hykrda, I. kat. hra na příčnou flétnu,

                                           připravila pí uč. M. Valentová

Matyáš Toušek, I. kat. hra na klarinet,

                                           připravil p. uč. T. Míka

Ellen Magdič, III. kat. hra na zobc. flétnu,

                                           připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

Gustav Sedelmayer, VII. kat. hra na trubku,

                                           připravil p. uč. L. Krtička

 

Ocenění pedagogů:

Ocenění za vynikající pedagogickou práci získala

                                                                Libuše Jedličková.

Ocenění za vynikající klavírní spolupráci bylo uděleno

                                                                 Aleně Králové.

Ocenění za pedagogickou práci získal Petr Duda. 

 

7. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

ve hře smyčcových souborů a orchestrů,

Praha 25. 3. 2015

 

1. cena s postupem do ústředního kola,

Ocenění za interpretaci skladby J. Temla Concerto grosso č. 2 :

            Komorní orchestr ZUŠ Lounských, 2. c) kategorie

 

1. cena: Smyčcový soubor ZUŠ Lounských, 3. kategorie

 

                      Připravila a dirigovala pí uč. L. Bendová.

 

 

6.Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu,

Praha, 16. – 20. 3. 2015

  2. cena: Natálie Neuvirtová, III. kategorie

3. cena: Victoria Sofia Astol Centena, I. kategorie

Připravila pí uč. P. Aunická

 

 

5. Mezinárodní soutěž ve čtyřruční hře na klavír „4ème Concours Européen de Benfeld“,            Francie 30. 11. 2014 

1. cena, Absolutní vítěz soutěže a Hlavní cena poroty: Zora a Nora Novotné, III. kategorie

3. cena: Jonáš a Tobiáš Novotní, II. kategorie

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

4. I. ročník Harfové soutěžní přehlídky,

Praha 29. 11. 2014

1. cena: Vendula Podlešáková, II. kategorie

Připravila pí uč. H. Mousa Bacha

 

 

3. IX. ročník Violoncellové soutěže Jana Vychytila, Praha 29. a 30. 11. 2014

1. cena a Absolutní vítěz soutěže: Karolína Žáková, VI. kategorie

1. cena: Johan Ježek, II. kategorie

Připravila pí uč. M. Hixová

 

 

2. X. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře „Per Quattro Mani“, Brno 7. – 8. 11. 2014

1. cena a Absolutní vítěz soutěže: Zora a Nora Novotné, IV. kategorie

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

1. Mezinárodní hudební festival a soutěž pro mladé hudebníky „Music Seasons in Copenhagen“, Dánsko 20. – 24. 10. 2014 

1. cena: Zora a Nora Novotné, čtyřruční hra na klavír, V. kategorie

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

 

 

Šk. rok 2013 / 2014

 

  Hudební obor

24. Mezinárodní klavírní soutěž „Valsesia Musica Juniors“, Itálie, Varallo 28.-30.6.2014

1. cena a absolutní vítěz kategorie D: Jonáš Novotný

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

23. Mezinárodní klavírní soutěž „Val Tidone Young

 Talents Competition 2014“,

 Itálie, Pianello 5. – 15. 6. 2014

1. cena a absolutní vítěz kategorie B: Jonáš Novotný

1. cena a absolutní vítěz kategorie C: Nora Novotná

2. cena a stříbrná medaile kategorie D: Zora Novotná

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

22. Klavírní soutěž „Prague Junior Note 2014“,

Praha 13. – 15. 6. 2014

3. cena a Cena nadace B. Martinů za nejlepší provedení skladby B. Martinů:

Jan Filip Müller, II. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

21. Mezinárodní klavírní soutěž „Les Clés d´Or“,

Francie, Paříž 11. a 18. 5. 2014

1. cena, Zlatý klíč, Cena poroty: Sára Podkonická, kategorie Initial

1. cena, Zlatý klíč, Cena poroty: Alexander Blinov, kategorie DFE

2. cena, Cena poroty: Jonáš Novotný, kategorie DFE

2. cena, Cena poroty: Nora Novotná, kategorie Supérieur

2. cena, Cena poroty: Zora Novotná, kategorie Exellence

3. cena: Matyáš Popelka, kategorie Initial

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

20. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ 

 - dechové orchestry, Letovice 24. a 25. 5. 2014

Stříbrné pásmo: Dechový orchestr ZUŠ Lounských,

kategorie II.b, připravil p. uč. S. Šťastný

 

 

19. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, Liberec 15. – 18. 5. 2014

Hra na housle:

1. cena a Cena za interretacipčeské skladby: Kateřina Kratochvílová, VI. kategorie,

připravila pí uč. L. Bendová

 

2. cena: Gabriela Barillová, V. kategorie

připravila pí uč. L. Bendová

 

Hra na violoncello:

 1. cena: Karolína Žáková, VI. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

18. Mladí pianisté na klavíru Steinway,

   Praha 16. 5. 2014

1. cena: Jan Filip Müller, III. kategorie

 Připravila pí uč. V. Marková

 

 

17. „Klávesa 2014“ - mezinárodní klavírní soutěž,

Mikulov 9. – 11. 5. 2014

3. cena: Jan Filip Müller, III. kategorie

Připravila pí uč. V. Marková

 

 

16. „Mládí a Bohuslav Martinů“, Polička 5. – 8. 5. 2014

Zlaté pásmo: Jan Filip Müller, kategorie 9 – 10 let

Připravila pí uč. V. Marková

 

 

15.Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ

ve hře na klavír, Praha 1. – 4. 5. 2014

1. cena a Cena za interpretaci:

                          Alexander Blinov, V. kategorie

 1. cena a Cena za interpretaci skladby A. Ginastery:

                           Linda Nguyenová, VI. kategorie

1. cena a Cena za interpretaci skladby A. Scarlattiho:

                           Nora Novotná, IX. kategorie

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

14. „Pražský akordeon ve Stodůlkách“, II. ročník, Praha 26. 4. 2014

Sólová hra:

Zlaté pásmo: Antonín Bawia, I. kategorie

                    Anita Reissigová, I. kategorie

Stříbrné pásmo: Filip Hubáček, I. kategorie

                        Dalibor Kostlivý, I. kategorie

Komorní hra:

Zlaté pásmo: Akordeonové duo – Anita Reissigová a Filip Hubáček, I. kategorie

Připravila pí uč. L. Krušinová.

  

 

13. XVIII. ročník Mezinárodní houslové soutěž Mistra Josefa Muziky,  Nová Paka, 26. a 27. 4. 2014

1. cena a Cena za nejlepší provedení povinné skladby B. Martinů: Gabriela Barillová,             IV. kategorie

Připravila pí uč. L. Bendová, která byla oceněna Čestným uznáním za pedagogickou práci

a Čestným uznáním za klavírní korepetici.

 

 

12. Soutěžní přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ 2014,

     Praha 10. a 11. 4. 2014

Bronzové pásmo: Sandra Thao Hoangová, I. kategorie

                             Josef Bláha, IV. kategorie

Žáky připravila pí uč. A. Randová

 

11. XVII. ročník soutěže klavíristů do 13ti let „Karlovarská růžička“, Karlovy Vary 4. a 5. 4. 2014

1. cena: Jan Filip Müller, III. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

10. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír,

Praha 30. 3. – 3. 4. 2014

1. cena a postup do ústředního kola:

                  Alexander Blinov, V. kategorie                                                                     Linda Nguyenová, VI. kategorie

                                       Nora Novotná, IX. kategorie

 

1. cena: Jonáš Novotný, VI. kategorie

              Zuzana Petrasová, VIII. kategorie

              Zora Novotná, X. kategorie

 Všechny soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

 

2. cena: Jan Filip Müller, III. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

Zvláštní ocenění:

Cena za provedení skladby R. Wagnera-F. Liszta Koncertní parafráze „Isoldina smrt“:     Nora Novotná                                                            

Ocenění za vynikající přípravu žáků: pí uč. Fatima Alekbarová

  

 

9. Krajské kolo soutěžní přehlídky pro jazzové, dechové

a ostatní orchestry, Praha 29. 3. 2014

2. cena: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, kategorie II.b),

                  připravil p. uč. S. Šťastný

 

 

8. Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, Praha 25. – 28. 3. 2014

 

Hra na housle:

1. cena a postup do ústředního kola: Kateřina Kratochvílová, VI. kategorie,

                                              připravila pí uč. L. Bendová

1. cena: Gabriela Barillová, V. kategorie,

                                              připravila pí uč. L. Bendová

2. cena: Marie Magdalena Ortová, I. kategorie,

                                              připravila pí zást. řed. R. Vernerová

3. cena: Kamila Pavlíčková, I. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

 

3. cena: Adéla Pavlíčková, VIII. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

 

Hra na violu:

1. cena: Jan Štercl, VI. kategorie, připravil p. uč. J. Richter

 

Hra na violoncello:

1. cena a postup do ústředního kola: Karolína Žáková, VI. kategorie,

                                                 připravila pí uč. M. Hixová

2. cena: Magdalena Podlešáková, IV. kategorie,    připravila pí uč. M. Hixová

 

Koncertantní kategorie:

1. cena: Kateřina Kratochvílová a Karolína Žáková, II. kategorie,

                                                     připravily pí uč. L. Bendová a M. Hixová

 

Zvláštní ocenění:

Cena za mimořádný výkon při interpretaci soudobé hudby:

                    Kateřina Kratochvílová

Zvláštní cena za mimořádnou interpretaci díla A. Vivaldiho:

                    Kateřina Kratochvílová a Karolína Žáková

 

Cena za mimořádné výsledky v soutěži ZUŠ: pí uč. Lada Bendová

 

Ocenění za vynikající pedagogickou práci: pí uč. Marie Hixová

         

7. Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, Praha 20. – 23. 3. 2014

3. cena: Lucie Pecháčková, 0.b) kategorie, připravila pí uč. M. Moučková

3. cena: Yuliya Galimova, II. kategorie, připravila pí uč. O. Dvorská

 

 

6. Mezinárodní klavírní soutěž „XIXème Concours de Piano de Brest“, Francie 22. a 23. 2. 2014

Čtyřruční hra:

1. cena: Jonáš a Tobiáš Novotní, kategorie U –  „Débutant“

1. cena: Nora a Zora Novotné, kategorie V –  „Moyen ou difficile“

 

Sólová hra:

1.cena: Jonáš Novotný, kategorie P – „Scarlatti ou Padre Soler“

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

5. Mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy

do 11 let „Amadeus 2014“, Brno 13. – 15. 2. 2014

2. cena: Jan Filip Müller, V. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

4. Mezinárodní soutěž ve čtyřruční hře na klavír,

Monako 14. 12. 2013

1. cena a absolutní vítěz kategorie: Jonáš a Tobiáš Novotní,

                                                                           kat. Deuxieme cycle

1. cena: Zora a Nora Novotné, kat. Perfectionnement (nejvyšší kat. bez věkového omezení)

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

3. VIII. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila,

Praha 30. 11. – 1. 12. 2013  

1. cena: Karolína Žáková, V. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová,

 (1. cenu udělila profesionální i studentská porota)

 

2. Concours International de Piano Nic Côte D’Azur 2013 „Simone Delbert-Février“, Francie, Nice 14. 11. 2013

1. cena a absolutní vítěz kategorie: Alexander Blinov

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

1. Písňová soutěž B. Martinů, Praha 18. – 20. 10. 2013  

2. cena a Cena za interpretaci písně B. Martinů: Kateřina Špaňárová, kategorie II.A 

Připravila pí uč. P. Aunická

 

Literárně dramatický obor

 

1. Mezinárodním festivalu poezie ve Valašském Meziříčí

19. a 20.10.2013

1. místo v I. kategorii a absolutní vítěz festivalu1. místo v I. kategorii a absolutní vítěz festivalu: Eva Hadravová

Připravila pí uč. Věra Slunéčková

 

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2012 / 2013

 

Hudební obor

 

20. Klavírní soutěž „Prague Junior Note 2012“, Praha 14. – 16. 6. 2013

2. cena: Jan Filip Müller, I. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

19. Plzenecké housličky, Starý Plzenec, 25. 5. 2013

1. cena: Natálie Toperczerová, V. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 

18. Mladí pianisté na klavíru Steinway, Praha 17. 5. 2013

2. cena: Jan Filip Müller, III. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

17. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Jindřichův Hradec 17. – 19. 5. 2013

1. cena: Klavírní trio ( Natálie Toperczerová housle, Magdalena Podlešáková violoncello, Štěpánka Syrovátková klavír ), I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

1. cena: Smyčcové kvarteto (Kateřina Kratochvílová housle, Gabriela Barillová housle, Marie Hynková housle, Karolína Žáková violoncello ), II. kategorie,          připravily pí uč. L. Bendová a M. Hixová

 

16. Mezinárodní klavírní soutěž „Les Clés d´Or“, Francie, Paříž 7. a 14. 4. 2013

1. cena, vítěz kategorie, Zlatý klíč, Absolutní Vítěz, Zlatá Medaile Soutěže: Alexander Blinov

1. cena, vítěz kategorie, Zlatý klíč: Sára Podkonická

1. cena, vítěz kategorie, Zlatý klíč: Linda Nguyenová

1. cena, vítěz kategorie, Zlatý klíč: Anna Benešová

1. cena, stříbrná medaile: Jonáš Novotný

2. cena: Tobiáš Novotný

2. cena: Nora Novotná        

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

15. Mezinárodní klavírní soutěž „XII° Concours International Jeunes Talents 2013 MERIGNAC  PIANOOPEN“, Francie, Bordeaux, 22. – 24. 3. 2013

1.cena, cena poroty , absolutní vítěz kategorie: Nora Novotná,                     kategorie C – cyklus 3

1. cena, absolutní vítěz kategorie: Jonáš a Tobiáš Novotní,                       kategorie Moyen – čtyřruční hra

1.cena, cena poroty , absolutní vítěz kategorie: Zora, Nora, Jonáš a Tobiáš Novotní, kategorie Osmiruční hra

Připravila pí uč. F. Alekbarová.

 

14. III. ročník Mezinárodní klavírní soutěže pro mládež „Broumovská klávesa 2013“, Mikulov, 2. – 5. 5. 2013

1. cena: Jan Filip Müller, II. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

13. XVII. ročník Mezinárodní houslové soutěž mistra Josefa Muziky,     Nová Paka, 27. a 28. 4. 2013

2. cena: Kateřina Kratochvílová, IV. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 

12. XVI. ročník soutěže klavíristů do 13ti let „Karlovarská růžička“,   Karlovy Vary 27. a 28. 4. 2013

1. cena: Jan Filip Müller, II. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

11. III. ročník Mezinárodní soutěže ve hře na příčnou flétnu „Flautiada“,    Bratislava 25. – 28. 4. 2013

2. cena: Lucie Rendlová, I.B kategorie, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

10. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Liberec 19. – 21. 4. 2013

3. cena: Klarinetové trio (Tomáš Kozák, Jakub Beránek, Markéta Typovská),

                                                III.A kategorie, připravil p. uč. S. Šťastný

 

9. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcovýchnástrojů, Praha 9. – 11. 4. 2013

1. cena s postupem do ústředního kola: Klavírní trio

(Natálie Toperczerová housle, Magdalena Podlešáková violoncello, Štěpánka Syrovátková klavír ),  I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

1. cena s postupem do ústředního kola: Smyčcové kvarteto

(Kateřina Kratochvílová housle, Gabriela Barillová housle, Marie Hynková housle,          Karolína Žáková violoncello ), II. kategorie,připravily pí uč. L. Bendová a M. Hixová

2. cena: Houslové duo (Kateřina Kratochvílová, Marie Hynková ),

II. kategorie,připravila pí uč. L. Bendová

2. cena: Klavírní trio (Gabriela Barillová housle, Natálie Marhoulová violoncello,

Nguyen Sao Mai klavír), II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

2. cena: Houslové duo (Adéla Pavlíčková, Anežka Gryndlerová ),

IV. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

2. cena: Smyčcové kvarteto (Jana Váňová housle, Markéta Kadlecová housle,

Jan Štercl viola, Václav Benda violoncello )

IV. kategorie,  připravila pí uč. M. Hixová

 

8. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje, Praha 23. 3. 2013

1. cena: Sandra Thao Hoangová, II. kategorie, připravil p. uč. J. Chvojka

2. cena: Tereza Ryšavá, IV. kategorie, připravil p. uč. J. Chvojka

3. cena: Veronika Houdková, III. kategorie, připravila pí uč. L. Krušinová

3. cena: Adéla Lyachová, III. kategorie, připravila pí uč. L. Krušinová

 

7. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, Praha 15. 3. 2013 

2. cena: Jan Veselka, VI. kategorie, připravila pí uč. L. Krušinová

 

6. I. ročník Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2013,  Praha 8. – 10. 3. 2013

 3. cena: Natálie Toperczerová, III. kategorie, připravila pí uč. Lada Bendová

 

5. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Praha 7. – 9. 3. 2013

 1. cena s postupem do ústředního kola: Klarinetové trio

(Tomáš Kozák, Jakub Beránek, Markéta Typovská), III.A kategorie,

připravil p. uč. S. Šťastný

 

2. cena: Bravi flauti (kvarteto příčných fléten Justina Krotká, Lucie Rendlová,

Veronika Houdková, Kateřina Vidimová), III.A kategorie,                        

připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

2. cena: Dívčí trio (Kristýna Štěpánová př.fl.,  Anna Ovsíková př.fl.,

Anja Gladovič klavír), III.C kategorie,

připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

4. Mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy

do 11 let „Amadeus 2013“, Brno 7. – 9. 2. 2013 

3. cena: Jan Filip Müller, 4. kategorie, připravila pí uč. Vladimíra Marková

 

3. Mezinárodní soutěž ve čtyřruční hře na klavír,

Vídeň 29. 11. 2012  

1. cena: Nora a Zora Novotné, 4. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

Paní Alekbarová obdržela Diplom za vynikající přípravu studentů.

 

2. VII. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila,

Praha 24. 11. 2012  

1. cena: Karolína Žáková, IV. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

1. Concours international de piano Nice Côte d´Azur 2012

    „Simone Delbert – Février“, Francie 5. 11. 2012  

1. cena a absolutní vítěz v sólové hře: Jonáš Novotný

1. cena ve čtyřruční hře: Nora a Zora Novotné

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2011 / 2012

 

Hudební obor

14. Klavírní soutěž „Prague Junior Note 2012“ ,

 Praha 14. – 17. 6. 2012

 2. cena: Jan Filip Müller, I. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 Pí uč. Vladimíra Marková obdržela ocenění Za vynikající pedagogickou přípravu.

 

13. Mezinárodní klavírní soutěž „Les Clés d´Or“ , Francie 20. 5. 2012

 1. cena, absolutní vítěz kategorie, Zlatý klíč:

      Alexander Blinov, kategorie Moyen I

      Zuzana Petrasová, kategorie Moyen II

1. cena, stříbrná medaile: Jonáš Novotný, kategorie Moyen II

2. cena, stříbrná medaile: Zora Novotná, kategorie Excellent (do 30let)

2. cena: Tobiáš Novotný, kategorie Moyen I

3. cena, bronzová medaile: Nora Novotná, kategorie Excellent (do 30let)

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

12. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,  Kladno 5. 5. 2012

 

3. cena: Jana Dryáková, příčná flétna VIII. kategorie

připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

 

11. Mezinárodní klavírní soutěž „13th Valsesia Musica Juniores International Competition 2012 Monterosa – Kawai Prize“, Itálie, Varallo, 30. 4 -  1. 5. 2012

1. cena: Alexander Blinov, kategorie B

 

2. cena: Jonáš Novotný, kategorie C

              Nora Novotná, kategorie D

              Zora Novotná, kategorie E

 

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

10. 16. ročník Mezinárodní houslové soutěž mistra Josefa Muziky, Nová Paka, 28. a 29. 4. 2012

1. cena a Cena za nejlepší interpretaci povinné skladby ( J. Matys: Písničky):

Natálie Toperczerová, II. kategorie, připravila a na klavír doprovázela

                                                                          pí uč. L. Bendová

 

9. XV. ročník soutěže klavíristů do 13ti let „Karlovarská růžička“, Karlovy Vary 20. – 21. 4. 2012

3. cena: Jan Filip Müller, II. kategorie, připravila pí uč. V. Marková

 

8. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře houslových a smyčcových souborů a žákovských orchestrů,

Olomouc 20. – 21. 4. 2012

2.cena: Orchestr žáků ZUŠ Lounských, dir. L. Bendová, kategorie 2/1c

 

7. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu, Praha 29. – 31. 3. 2012

 

1.cena s postupem do ústředního kola:

Alžběta Gricová, VIII. kategorie,   připravila pí uč. P. Aunická

 

1. cena: Carla Anna Astol Centena, II. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická

               Kateřina Špaňárová, IX. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická

 

2. cena: Josef Bláha, IX. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

 

3. cena: Milan Rýdl, III. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

 

6. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje, Praha 15 – 18. 3. 2012

 

1.cena s postupem do ústředního kola:

 Jana Dryáková, příčná flétna VIII. kategorie,  připravila pí uč.Z. Riedlbauchová

 

1.cena – Jáchym Hykrda, příčná flétna 0. kategorie, připravila pí uč. M. Valentová

 

2.cena – Tomáš Kozák, klarinet VI. kategorie, připravil p. uč. S. Šťastný

               Kristýna Tardíková, pozoun III. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

               Lucie Zahálková, pozoun III. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

 

3.cena – Petr Bárta, trubka VII. kategorie, připravil p. uč. L. Krtička

               Lukáš Havlíček, trubka II. kategorie, připravil p. uč. L. Krtička

             Veronika Houdková, příč.flétna V. kat., přip.pí uč.Z. Riedlbauchová

              Josef Kokš, pozoun II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

              Gustav Sedelmayer, trubka V. kategorie, připravil p. uč. L. Krtička

              Markéta Typovská, klarinet III. kategorie, připravil p. uč. S. Šťastný

 

5. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře houslových a smyčcových souborů a žákovských orchestrů, Praha 14. 3. 2012

 

1.cena s postupem do ústředního kola:  kategorie 2/1c

 Orchestr žáků ZUŠ Lounských, dir. L. Bendová,

                                                                                 

 

1.cena s návrhem na postup do ústředního kola: kategorie 2/2c

 Symfonický orchestr ZUŠ Lounských,  dir. P. Verner,

 

1.cena: Smyčcový soubor s flétnami, dir. L. Bendová, kategorie 1/1

 

4. Mezinárodní klavírní soutěž 17ème Concours de Piano Brest,

    Francie, 5. – 5. 2. 2012

 

1.cena a cena poroty: Anna Benešová

 Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

3. Mezinárodní klavírní soutěž 19ème Concours de Piano Vulaines sur Seine,     Francie, Paříž 21. – 22. 1. 2012

 

1. cena a absolutní vítěz soutěže: Zora Novotná (kategorie Virtuosité)

3. cena a cena skladatele S. Bleta: Nora Novotná (kategorie Virtuosité)

 

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

2. Mezinárodní soutěž ve čtyřruční hře na klavír ve Francii,

Valberg 3. 12. 2011 

 

1. cena: Jonáš a Tobiáš Novotní

               Nora a Zora Novotné

 

Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

1. VI. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila,

Praha 26. – 27. 11. 2011  

 

1. cena: Karolína Žáková, IV. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2010 / 2011

 

 Hudební obor

 

20. 1st International Competition „Piano Talents 2011“,

 Itálie, Milano 17. – 19.6.2011

 

1.cena, absolutní vítěz kategorie

   a zvláštní cena poroty za provedení vlastní skladby:

            Alexander Blinov, kat. B

1.cena a absolutní vítěz kat.: Nora Novotná, kat. C

1.cena: Jonáš Novotný, kat. B

2.cena: Zora Novotná, kat. D

Soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

 

19. 12. ročník mezinárodní soutěže „Valsesia Musica juniores Prize Monterosa  Kawai“, Varello, Itálie 11. - 12. 6. 2011

1.cena: Jonáš Novotný

              Nora Novotná

2.cena: Zora Novotná

Soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

 

18. Mezinárodní klavírní soutěž „Les Clés d´Or“ ,

 Francie, Le Raincy 29. 5. 2011

Kat. Elémentaire: 

1. cena, absolut. vítěz kategorie

    a zvl. cena poroty za provedení vlastní skladby: Alexander Blinov

1. cena, absolut. vítěz kat.: Jonáš Novotný

 

Kat. Supérieur:

1. cena, absolut. vítěz kategorie

   a zvl. cena starosty města Villemomble: Nora Novotná

 

Kat. Excellence:

1. cena, absolut. vítěz kategorie

     a zvl. cena starosty města Le Raincy: Zora Novotná

Soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

 

17. Plzenecké housličky, Starý Plzenec, 28. 5. 2011

1. cena: Larisa Palochová, VI. kategorie    

2. cena: Kateřina Kratochvílová, VI. kategorie 

Soutěžící připravila pí uč. Lada Bendová

 

 

16. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje,

       ZUŠ Liberec, 19. – 22. 5. 2011

1. cena: Larisa Palochová, housle - III. kat., připravila pí uč. Lada Bendová

              Karolína Žáková, violoncello - III. kat., připravila pí uč. Marie Hixová

 

 

15. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon,

       ZUŠ Havířov, 5. – 7. 5. 2011

2. cena: Veronika Hrtoňová, 0. kat.

3. cena: Jan Veselka, Iv. kat.

Soutěžící připravila pí uč. Lenka Krušinová.

 

14. 53. ročník Kocianovy houslové soutěže,

Ústí nad Orlicí, 4. – 7. 5. 2011

Čestné uznání I. stupně: Larisa Palochová, II. kat.,

připravila pí uč. Lada Bendová

 

13. 15. ročník Mezinárodní houslové soutěž mistra Josefa Muziky,

Nová Paka, 16. a 17. 4. 2011

2. cena a Cena za nejlépe provedenou povinnou skladbu (L. Fišer: Amoroso):                               Larisa Palochová, III. kat.

 Čestné uznání: Natálie Toperczerová, II. kat.

                           Kateřina Kratochvílová, III. kat.

 Soutěžící připravila pí uč. Lada Bendová, která získala Ocenění za pedagogickou práci.

 

 

12. Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír,

      ZUŠ Taussigova, Praha 8, 14. – 17. 4. 2011

1. cena: Nora Novotná, VII. kat.

             Zora Novotná, IX. kat.

 2. cena: Alexander Blinov, II. kat.

               Zuzana Petrasová, V. kat.

Všechny soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

11. Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru,

       ZUŠ Klapkova, Praha 8, 7. – 10. 4. 2011

1. cena: Filip Komarov, 0.A kat., připravil p. uč. Zdeněk Dvořák

2. cena: Jakob Pape, 0.B kat., připravil p. uč. Martin Křehnáč                 

Čestné uznání: Anna Vebrová, IV. kat., připravil p. uč. Martin Křehnáč

 

 

10. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon,

       ZUŠ Štefánikova, Praha 5, 8. 4. 2011

1. cena s postupem do ústředního kola:

 Veronika Hrtoňová, 0. kat.

 Jan Veselka, IV. kat.                           

Soutěžící připravila pí uč. Lenka Krušinová.

 

 

9. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje,

ZUŠ Štefánikova, Praha 5, 4. – 6. 4. 2011

Housle

1. cena s postupem do ústředního kola:

    Larisa Palochová, III. kat., připravila pí uč. Lada Bendová

2. cena: Natálie Toperczerová, I.B. kat., připravila pí uč. Lada Bendová

3. cena: Marie Hynková, II. kat., připravila pí uč. Lada Bendová

              Kateřina Kratochvílová, III. kat., připravila pí uč. Lada Bendová

              Adéla Pavlíčková, V. kat., připravil p. uč. Alfons Niederle

Čestné uznání: Jan Adam, I.B. kat., připravil p. uč. Jiří Richter

                         Jindřich Štercl, V. kat., připravil p. uč. Jiří Richter

 

Viola

3. cena: Jan Štercl, V. kat., připravil p. uč. Jiří Richter

 

Violoncello

1. cena s postupem do ústředního kola:

     Karolína Žáková, III. kat., připravila pí uč. Marie Hixová

3. cena: Magdalena Podlešáková, I.B. kat., připravila pí uč. Marie Hixová

 

Kontrabas

1. cena: Václav Hadrava, III. kat., připravil p. uč. Tomeš Smetana

Soutěžící na klavír doprovázely pí uč. Lada Bendová, Alena Králová, Eva Matoušková

                                   a Michaela Prokopová Šopíková.

 

 

8. Mezinárodní klavírní soutěž ve Francii,

Bordeaux 18. – 20. 3. 2011

I. JAZZ

2. cena: Jonáš Novotný, II. kat.

               Ivo Stivín, IV. kat.                                                                                    

 3. cena: Tobiáš Novotný, II. kat.

 V sekci Jazz piano nebyla v žádné kategorii udělena 1. cena.

 

II. PIANO SOLO 

1. cena a absolutní vítěz kategorie:

    Ivo Stivín, II. kat.

    Alexander Blinov, III. kat.

    Jonáš Novotný, IV. kat.       

 2. cena (1. cena nebyla udělena): Zora Novotná, kategorie do 23 let

 3.cena: Nora Novotná, nejvyšší kategorie bez věkového omezení

Všechny soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

 

7. Skladatelská soutěž žáků ZUŠ 2010/2011,

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku

Zlaté pásmo a postup do ústředního kola: Ivo Stivín, I. kat.,

připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

6. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír,

ZUŠ Taussigova, Praha 8, 7. – 11. 3. 2011

1. cena s postupem do ústředního kola:

    Alexander Blinov, II. kat., připravila pí uč. F. Alekbarová

    Zora Novotná, IX. kat., připravila pí uč. F. Alekbarová

                       

1. cena:

    Zuzana Petrasová, V. kat., připravila pí uč. F. Alekbarová

    Nora Novotná, VII. kat., připravila pí uč. F. Alekbarová

    Lucie Marková, VIII. kat., připravila pí uč. M. Maixnerová

                                  

2. cena: Jonáš Novotný, III. kat.,připravila pí uč. F. Alekbarová

    Anna Benešová, IV. kat., připravila pí uč. F. Alekbarová

    Anja Gladovič, V. kat., připravila pí uč. M. Maixnerová

 

 

5. Mezinárodní klavírní soutěž 18ème Concours de Piano

Vulaines sur Seine

Francie, Paříž 14. – 16. 1. 2011

1. cena a Cena skladatele St. Bleta: Ivo Stivín

1. cena, Cena skladatele P. Chadaillata a

Zvláštní ocenění poroty: Alexander Blinov

1. cena: Nora Novotná (14 let) - kategorie do 20ti let

2. cena a Cena skladatele St.Bleta: Zora Novotná (16 let) -

 nejvyšší kategorie bez věkového omezení(1. cena nebyla udělena)

Žáky připravila  pí uč. F. Alekbarová

 

 

4. „Per Quattro Mani“

Brno 26. – 27. 11. 2010

 1. cena a titul Absolutního vítěze: Nora a Zora Novotné, III. kategorie,

 připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

 3. V. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila

Praha 27. – 28. 11. 2010  

1. cena: Karolína Žáková, III. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

2. Mezinárodní klavírní soutěž  Concours International de Piano

„Simone Delbert – Fevrier“, Nice Côte de Azur 2010,

29. – 31. října 2010

 1. cena: Ivo Stivín, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

1. Písňová soutěž B. Martinů,VIII. ročník

Praha 22. – 24. října 2010

 2. cena: Michaela Dvořáková, připravila pí uč. P. Aunická

 

 

 

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2009 / 2010

 

A. Hudební obor

 

1.Písňová soutěž B. Martinů,VII. ročník, Praha 16. – 18. října 2009

  3. cena: Kateřina Špaňárová, připravila pí uč. P. Aunická

 

 

2. Mezinárodní klavírní soutěž 3rd International Piano Competition „Simone Delbert – Fevrier“, Concours International de Piano, Nice Côte de Azur 2009

 1. cena a  absolutní vítěz kategorie: Anna Benešová, IV. kategorie

                                                             Nora a Zora Novotné, čtyřruční hra

1. cena: Nora Novotná, VII. kategorie

 2. cena: Jonáš Novotný, III. kategorie

Všechny soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

  

3. IV. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila, Praha 28. – 29. 11. 2009  

 1. cena: Karolína Žáková, II. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 2. cena: Magdaléna Podlešáková, I.B kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

3. cena: Jakub Gráf, připravil p. uč. M. Škampa

  

4. Mezinárodní klavírní soutěž 17ème Concours de Piano Vulaines sur Seine, Francie, Paříž 16. – 18. 1. 2010

1. cena, cena poroty a cena skladatelů: Jonáš Novotný, II. kategorie

 1. cena a cena poroty: Tobiáš Novotný, I. kategorie

Soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

 

5. Mezinárodní klavírní soutěž  XVe Concours de Piano de Brest,

 Francie, únor 2010

 1. cena a cena poroty: Tobiáš a Jonáš Novotní, čtyřruční hra

                                      Zora a Nora Novotné, čtyřruční hra

                                      Zora Novotná, kategorie Chopin

Soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

 

6. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Praha, Hudební škola hl. m. Prahy,

25. – 26. 2. 2010

3. cena: Klarinetové trio - Barbora Bubeníčková, Jakub Beránek, Markéta Typovská,

                                               II. kategorie, připravil p. uč. S. Šťastný

              Bravi flauti – Veronika Houdková, Justina Krotká, Vojtěch Jedlička,

                                   Kateřina Vidimová,

                                                III. kategorie, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

               Dívčí trio – Veronika Hlaváčová, Jana Dryáková, Lucie Marková,

                                               IV. kategorie, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

 

7. Mezinárodní klavírní soutěž „Zlatý klíč“, Francie, Paříž 21. 3. 2010

 1. cena a Absolutní vítěz II. kategorie: Ivo Stivín, připravila pí uč. F. Alekbarová

  

8. Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Praha, ZUŠ Taussigova 22. a 23. 3. 2010

1. cena: Houslové kvarteto – Larisa Palochová, Prokop Masojídek,

                                  Kateřina Kratochvílová, Ondřej Koutník, I. kategorie,       připravila pí uč. L. Bendová

 2. cena: Komorní soubor – Larisa Palochová, Kateřina Kratochvílová,

                                  Karolína Žáková, Noemi Navrátilová, I. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 3. cena: Trio 2 + 1 – Adéla Pavlíčková, Alžběta Gricová, Petr Bárta,

 III. kategorie,                                               připravil p. uč. A. Niederle

                Klavírní trio – Jana Váňová, Václav Benda, Lukáš Dvořák,

 IV. kategorie,                                               připravila pí uč. M. Hixová

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2008 / 2009

 

A. Hudební obor

 

III. ročník violoncellové soutěže Jana Vychytila, Praha 29. – 30. 11. 2008  

  2. cena: Jakub Gráf, I. A kategorie, připravil pí uč. Mirko Škampa

 

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře houslových a smyčcových souborů a žákovských orchestrů, 13. 3. 2009, ZUŠ A. Voborského, Praha 4

1. cena a Cena poroty za příkladnou dramaturgii a výborné provedení skladby Zdeňka Lukáše Concerto grosso – Animato:  

           Smyčcový orchestr, II.b kategorie,   dirigent p. uč. Petr Verner

 1. cena: Malý „Orchestřík“, I. kategorie, dirigent pí uč. Lada Bendová

 1. cena : Smyčcový soubor, II. kategorie, dirigent pí uč. Lada Bendová

 

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,

    14. – 18. 3. 2009, ZUŠ Taussigova, Praha 8

 1. cena s postupem do ústředního kola: Veronika Hlaváčová,

     VIII. kategorie příčná flétna,        připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

 1. cena: Barbora Bubeníčková, I. kategorie klarinet,

                                                     připravil p. uč. Svatopluk Šťastný

 1. cena:Žofie Kašparová, IX. kategorie příčná flétna,

                                                     připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

  2. cena: Kateřina Vidimová, I. kategorie příčná flétna,

                                                     připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

   2. cena: Jakub Beránek, I. kategorie klarinet,

                                                     připravil p. uč. Svatopluk Šťastný

   2. cena Markéta Typovská, I. kategorie klarinet,

                                                     připravil p. uč. Svatopluk Šťastný

   2. cena Karolína Soukupová, IV. kategorie zobcová flétna,

                                                     připravila pí uč. Hana Bubeníčková

   2. cena: Václav Mareš, V. kategorie saxofon,

                                                    připravil p. uč. Tomáš Míka

   2. cena :Jana Dryáková, VI. kategorie příčná flétna,

                                                    připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

  3. cena: Veronika Houdková, II. kategorie příčná flétna,

                                                   připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

  3. cena: David Kulhánek, II. kategorie saxofon,

                                                  připravil p. uč. Tomáš Míka

  3. cena: Gustav Sedelmayer, II. kategorie trubka,

                                                  připravil p. uč. Luboš Krtička

  3. cena:  Tomáš Kozák, III. kategorie klarinet,

                                                  připravil p. uč. Svatopluk Šťastný

  3. cena:  Adéla Krásná, VII. kategorie příčná flétna,

                                                 připravila pí uč. Michaela Valentová

  3. cena:  Jan Košina, IX. kategorie klarinet,

                                                 připravil p. uč. Svatopluk Šťastný

  Čestné uznání: Vít Kalhaus, III, kategorie pozoun,

                                                 připravila pí uč. Libuše Jedličková

  Čestné uznání: Anna Ovsíková, IV. kategorie zobcová flétna,

                                                 připravila pí uč. Hana Bubeníčková

 

 Krajské kolo národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu, 19. – 21. 3. 2009,

 ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2

1. cena: Michaela Dvořáková, VIII. kategorie, připravila pí uč. Pavla Aunická

2. cena: Marie Baloušová, IV. kategorie, připravila pí uč. Alice Randová

              Natálie Krátká, VI. kategorie, připravila pí uč. Pavla Aunická

              Kateřina Špaňárová, VI. kategorie, připravila pí uč. Pavla Aunická

              Jana Kudrnovská, IX. kategorie, připravila pí uč. Pavla Aunická

 3. cena: Josef Bláha, VII. kategorie, připravila pí uč. Alice Randová

 

 

Mezinárodní klavírní soutěž, 20. – 22. 3. 2009, Bordeaux, Francie

Piano solo classique:

1. cena a absolutní vítěz v  kategorii:

             Anna Benešová, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

             Zora Novotná, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

1. cena: Sao Mai Nguyen Le, připravil p. uč. Jan Podkalský

              Zuzana Petrasová, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

              Magdaléna Ochmanová, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

              Nora Novotná, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

2. cena: Jonáš Novotný, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

Piano jazz solo:

1. cena a absolutní vítěz: Alexandra Valkovičová, III. kategorie,

                                                               připravila pí řed. Hana Malíková

1. cena: Anna Benešová, II. kategorie, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

 

Čtyřruční hra:

1. cena a absolutní vítěz v kategorii:

              Anna Benešová a Sao Mai Nguyen Le, I. kategorie,

                                                             připravila pí uč. Fatima Alekbarová

              Magdaléna Ochmanová a Alexandra Valkovičová, III. kategorie,

                                   připravily pí řed. Hana Malíková a pí uč. Fatima Alekbarová

               Nora a Zora Novotné, IV. kategorie, připravila pí uč. Fatima Alekbarová

  

Pí řed. Hana Malíková a pí uč. Fatima Alekbarová dostaly zvláštní ocenění poroty

 

 

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,

17. – 19. 4. 2009, ZUŠ Vysoké Mýto

 1. cena: Veronika Hlaváčová, VIII. kategorie příčná flétna,

    připravila pí uč. Zuzana Riedlbauchová

 

 

 Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře žákovských orchestrů,

 24. – 25. 4. 2009, ZUŠ Olomouc Žerotín

 1. cena a „Hanácká cena Zdislava Kaštánka“: Smyčcový orchestr, II.b kategorie,

dirigent p. uč. Petr Verner

 

 

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu,

24. – 26. 4. 2009, ZUŠ Turnov

3. cena: Michaela Dvořáková, VIII. kategorie, připravila pí uč. Pavla Aunická

 

 

Mezinárodní houslová soutěž Jaroslava Kociána, Ústí nad Orlicí,

 6. 5. 2009

2. cena: Larisa Palochová, připravila a na klavír doprovázela pí uč.Lada Bendová

 

 

Plzenecké housličky, Starý Plzenec, 23. 5. 2009

1. cena: Larisa Palochová, IV. kategorie, připravila pí uč. Lada Bendová

3. cena: Kateřina Kratochvílová, IV. kategorie, připravila pí uč. Lada Bendová

               Prokop Masojídek, V. kategorie, připravila pí uč. Lada Bendová

Čestné uznání: Adéla Pavlíčková, VI. kategorie,

                                                           připravil p. uč. Alfons Niederle

 

 

10. ročník mezinárodní soutěže „Valsesia Musica juniores Prize Monterosa

Kawai“, Varello, Itálie 12. - 14. 6. 2009

1. cena: Jonáš Novotný, I. kategorie

               Nora Novotná, III. kategorie

              Zora Novotná, IV. kategorie

Všechny soutěžící připravila pí uč. Fatima Alekbarová.

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2007 / 2008

 

  A. Hudební obor

 Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon,

ZUŠ Teplice v Čechách, 1. – 3. 5. 2008

Čestné uznání I. stupně: Jan Veselka, I. kategorie,

 připravila pí uč. L. Krušinová

 

Mezinárodní klavírní soutěž „Vila de Capdepera“, Španělsko, 3. 5. 2008

 1. cena a Cena publika: Nora Novotná, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

2. cena: Zora Novotná, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru,

ZUŠ Nové Strašecí, 30. 5. – 1. 6. 2008

 1. cena: Jana Horáková, VII. kategorie

              Václav Král, VIII. kategorie

 

2. cena: Veronika Komarova, II. kategorie

Všechny žáky připravil p. uč. Z. Dvořák

 

Plzenecké housličky, Starý Plzenec, 31. 5. 2008

 

2. cena: Larisa Palochová, III. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

              Patricie Kozlova, IV. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

              Anna Masojídková, V. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 

3. cena: Prokop Masojídek, IV. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

              Markéta Lizáková, V. kategorie, připravila pí uč. J. Musilová

 

 9. ročník mezinárodní soutěže „Valsesia Musica juniores Prize Monterosa

Kawai“, Varello, Itálie 31. 5. – 2. 6. 2008

 

1. cena a absolutní vítěz celé soutěže (mezi soutěžícími v sólové i čtyřruční hře):

  Nora a Zora Novotné, čtyřruční hra

 

1. cena: Nora Novotná, sólová hra

 

2. cena: Zuzana Petrasová, sólová hra

 Všechny soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír,

ZUŠ Taussigova, Praha 8, 18. – 20. 4. 2008

 

1. cena a diplom Za provedení vlastní skladby: Nora Novotná, IV. kategorie,      připravila pí uč. F. Alekbarová

 

1. cena: Zuzana Petrasová, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

2. cena: Magdaléna Ochmanová, V. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

            Zora Novotná, VI. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

Pí uč. Fatima Alekbarová obdržela od Sdružení pro umění a výchovu Talent „Cenu za vynikající přípravu žáků“.

 

 

Mezinárodní klavírní soutěž „Les Clés d’Or“ v Paříži, 13. 4. 2008

 1. cena: Alexandra Valkovičová, připravila pí řed. H. Malíková

 

 

Krajské kolo národní soutěže ve hře na smyčcové nástroje,

    Hudební škola hl. m. Prahy, 8. – 11. 4. 2008

 

Housle:

 2. cena: Larisa Palochová, 0.A kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

              Prokop Masojídek, 0.B kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 

3. cena: Kozlova Patricie, 0.B kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

              Adéla Pavlíčková, I. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

 

Čestné uznání: Anna Masojídková, II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

                          Markéta Lizáková, II. kategorie, připravila pí uč. J. Musilová

                          Alžběta Gricová, IV. kategorie, připravila pí uč. J. Musilová

                          Jana Váňová, VIII. B kategorie, připravila pí uč. J. Musilová

 

Pí uč. Lada Bendová a pí uč. Alena Koudelková obdržely Diplom za příkladnou klavírní spolupráci.

 

Viola:

 2. cena: Veronika Waldmannová, VI. kategorie, připravil p. uč. J. Richter

 

Violoncello:

 1. cena: Anna Kalhausová, V. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

2. cena: Filip Wichterle, I. kategorie, připravil p. uč. M. Škampa

 

3. cena: Karolína Žáková, 0.A kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

              David Wichterle, I. kategorie, připravil p. uč. M. Škampa

              Jan Šefl, VI. kategorie, připravil p. uč. M. Škampa

 

Krajské kolo národní soutěže ve hře na kytaru,

    ZUŠ Klapkova, Praha 8, 3. – 6. 4. 2008

 

1. cena s postupem do ústředního kola  a Zvláštní cena za provedení skladby Štěpána Urbana:

            Jana Horáková, VII. kategorie, připravil p. uč. Z. Dvořák

 

1. cena s postupem do ústředního kola:

            Veronika Komarova, II. kategorie, připravil p. uč. Z. Dvořák

            Václav Král, VIII. kategorie, připravil p. uč. Z. Dvořák

 

1. cena: Duo – Martin a Michal Keblúškovi, I. kategorie, připravila pí uč. K. Šafránková

              Trio – Lucie Gajdová, Jan Kavan a Vladimír Vančík, III. kategorie,

                                                                                           připravil p. uč. V. Večtomov

 

2. cena: Anna Kratochvílová, I. kategorie, připravil p. uč. Z. Dvořák

              Jakub Podgorný, II. kategorie, připravila pí uč. K. Šafránková

              Magdalena Jedličková, VI. kategorie, připravil p. uč. Z. Dvořák

                                                                                 (1. cena nebyla udělena)

 

3. cena: David Broda, I. kategorie, připravila pí uč. K. Šafránková

 

Čestné uznání II. stupně: Anna Vebrová, I. kategorie, připravil p. uč. M. Křehnáč

 

Čestné uznání: Přemysl Bašta, I. kategorie, připravil p. uč. M. Křehnáč

 

P. uč. Zdeněk Dvořák získal ocenění „Za vynikající pedagogické výsledky“.

 

 

 Krajské kolo národní soutěže ve hře na akordeon,

    ZUŠ Jižní Město, Praha 4, 19. 3. 2008

 

1. cena s postupem do ústředního kola:

            Jan Veselka, I. kategorie, připravila pí uč. L. Krušinová

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír,

    ZUŠ Taussigova, Praha 8, 10. – 14. 3. 2008

1. cena s postupem do ústředního kola:

  Zuzana Petrasová, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

              Nora Novotná, IV. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

              Magdaléna Ochmanová, V. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

              Zora Novotná, VI. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

2. cena: Petr Bárta, V. kategorie, připravila pí uč. O. Voplakalová

              Lucie Marková, V. kategorie, připravila pí uč. M. Maixnerová

 

Pí uč. Fatima Alekbarová získala ocenění „Nejúspěšnějšího pedagoga soutěže“.

 

 Skladatelská soutěž vyhlášená MŠMT, leden 2008

 1. cena a Zvláštní ocenění poroty: Nora Novotná, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

XVI. ročník mezinárodní klavírní soutěže, Vulaines sur Seine, Francie,

    20. 1. 2008

 1. cena: Anna Benešová, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 VI. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře Per Quattro Mani,

     23. – 25. 11. 2007, Brno  

 1. cena: Nora a Zora Novotné, II, kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 Violoncellová soutěž Jana Vychytila, Hudební škola hl. m. Prahy,

    23. – 25. 11. 2007

 2. cena: Anna Kalhausová, V. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

 

  

  

 

  

 

 

Ocenění v soutěžích

Šk. rok 2006 / 2007

 A. Hudební obor

 

 Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových

    nástrojů, Vysoké Mýto 12. – 15. 4. 2007

 2. cena: Duo lesních rohů – Matěj Vacek a Gabriela Diepoldová, IV. kategorie,

připravil p.uč. P. Duda

 

 Krajské kolo národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových 

    nástrojů, Praha 28. – 30. 3. 2007

 

1. cena: Houslové duo – Markéta Lizáková a Jindřich Štercl,

                                               0. kategorie, připravil p. uč. J. Richter

             Houslové duo – Markéta Kadlecová a Jan Roček,

                                               III. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

           Smyčcové kvarteto – Lucie Vylítová, Alžběta Gricová,

                                             Jan Štercl, Anna Kalhausová,

                                               I. kategorie, připravila pí uč. J. Musilová

                                                           

2. cena: Houslové duo – Anna a Prokop Masojídkovi,

                                              0. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

 

3. cena: Trio – Markéta Kadlecová, Jana Dryáková, Eliška Loubková,

                                              III. kategorie, připravil p. uč. A. Niederle

 

 Krajské kolo národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových

    nástrojů, Praha 12. – 14. 3. 2007

 1. cena s postupem do ústředního kola: Duo lesních rohů – Matěj Vacek a Gabriela Diepoldová,                         IV. kategorie, připravil p.uč. P. Duda

 

1. cena: Duo lesních rohů – Tereza Dudová a Kristýna Vacková,

                                                  II. kategorie, připravil p. uč. P. Duda

             Kvarteto zobcových fléten – Lucie Poskočilová, Veronika Vlachová,

Gabriela Podgorná, Anna Ludvíková,

                                                  II. kategorie, připravil p. uč. J. Váca

 

2. cena: Trio – Sylvie Schelingerová, Gabriela Diepoldová, Jana Dryáková,

                                                  III. kategorie, připravila pí uč. M. Valentová

              Dívčí trio – Veronika Hlaváčová, Jana Mašková, Marie Riedlbauchová, 

                                                  IV.  kategorie,připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 

Čestné uznání I. stupně: Kvarteto příčných fléten – Veronika Hlaváčová, Žofie Kašparová, Martin Pavlis, Petr Hruška,

                                                  IV. kategorie, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 41. ročník soutěže Concertino Praga – obor klavír, Praha, únor 2007

 4. místo: Petr Donev, připravila pí uč. M. Maixnerová

 

 15. ročník mezinárodní klavírní soutěže, Vulaines sur Seine, Francie,

    21. ledna 2007

 1. cena, cena poroty a ceny skladatelů P. Chadaillata a S. Bleta: Zuzana Petrasová

 

1. cena: Nora Novotná

              Zora Novotná

Žákyně připravila pí uč. F. Alekbarová

 

Violoncellová soutěž Jana Vychytila, Hudební škola hl. m. Prahy,

    25. – 26. 11. 2006

Hlavní porota:

1. cena: David Wichterle, I. kategorie

                          Filip Wichterle, I. kategorie, oba žáky připravil p. uč. M. Škampa

          Čestné uznání: Kalhausová Anna, IV. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

 

Studentská porota:

            2. cena: David Wichterle

                          Filip Wichterle

                          Anna Kalhausová

 

 První ročník soutěžní přehlídky mladých klavíristů od 12 do 16 let

    „Mladý klavír 2006“, Pražská konzervatoř 25. 11. 2006    

 Zora Novotná získala titul Laureáta. Připravila pí uč. F. Alekbarová

 

 

 

 

 

 

 

ZUŠ LOUNSKÝCH 
Lounských 4/129
140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: 241 408 458

 

Výtvarný obor ZUŠ
Svatoslavova 333, Praha 4 

 tel.: viz. VÝTVARNÝ OBOR

(v Obchodní Akademii)

- naši žáci a jejich úspěchy

- budovy a jak nás najdete

- vedení školy a kancelář

- seznam pedagogů

- historie školy

 

-úspěchy žáků ve šk. roce 2004/2005

-úspěchy žáků ve šk. roce 2005/2006