KALENDÁŘ AKCÍ

KALENDÁŘ AKCÍ ZUŠ LOUNSKÝCH

 

Únor  2017

 

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

1. 2. 2017, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

7. 2. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Hudební klasicismus

14. 2. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

21. 2. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

22. 2. 2017, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

28. 2. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní koncerty:

 

15. 2. 2017 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

Soutěže a přehlídky:

 

Mezinárodní festival dechových hudeb Praha 2017

18. 2. 2017

 

XXII. ročník celostátní soutěže „Karlovarský skřivánek 2017“ – celopražské kolo

18. 2. 2017, koncertní sál ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

 

„Jižní Město Music 2017“ – hra na klavír

25. 2. 2017, koncertní sál ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

 

Festival mladých klavíristů „Klavírní ozvěny“

28. 2. 2017, Chodovská tvrz, Ledvinova 9, Praha 4, začátek v 19.00 hod.

 

*

3. 2. 2017 Pololetní prázdniny

 

Leden  2017

 

Veřejný koncert

10. 1. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

17. 1. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

24. 1. 2017, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy výtvarného oboru

30. 1. 2017, pobočka Svatoslavova 333, Praha 4

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

31. 1. 2017, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní koncerty:

 

13. 1. 2017 Třída p. uč. T. Hoňka, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

13. 1. 2017 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

16. 1. 2017 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

18. 1. 2017 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

19. 1. 2017 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

23. 1. 2017 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

26. 1. 2017 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

27. 1. 2017 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

30. 1. 2017 Třída pí uč. J. Lipscombe, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

30. 1. 2017 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Hra na klavír

20. 1. 2017, hudební sál, začátek ve 12.00 hod.

 

Hra na kytaru

23. 1. 2017, komorní sál, začátek v 15.00 hod.

 

Hra na smyčcové nástroje

25. 1. 2017, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

 

*

Další soutěže a přehlídky:

 

Violoncellová soutěž J. Vychytila

20. až 22. 1. 2017, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

„Česká klavírní moderna dětem“

28. 1. 2017, kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1, začátky v 10.30 a 15.00 hod.

 

 

Prosinec  2016

 

Interní večer

6. 12. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

České myslivecké vánoce v Rudolfinu

11. 12. 2016, Dvořákova síň, začátek v 11.00 hod.

(žáci pí uč. L. Bendové, p. uč. P. Dudy a pí uč. M. Hixové)

 

Veřejný adventní koncert

13. 12. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

„Vánoční tančení“

19. 12. 2016, Komunitní centrum Matky Terezy, U Modré školy 1, Praha 11 – Háje,

začátek v 17.00 hod.

 

Interní večer

20. 12. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

21. 12. 2016, Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Výsledek obrázku pro zvoneček

 

Třídní koncerty:

  1. 12. 2016 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.

  7. 12. 2016 Třída pí uč. P. Frenzel, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  8. 12. 2016 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

12. 12. 2016 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

12. 12. 2016 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

12. 12. 2016 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.15 hod.

14. 12. 2016 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

15. 12. 2016 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

19. 12. 2016 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

21. 12. 2016 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

22. 12. 2016 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

Výsledek obrázku pro zvoneček

 

23. 12. 2016 až 2. 1. 2017 – Vánoční prázdniny

 

Listopad  2016

 

Interní večer

8. 11. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

22. ročník festivalu integrace „Slunce“

9. 11. 2016, Palác Akropolis, Praha

 

Interní večer

15. 11. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Slavnostní koncert k ukončení oslav 70. výročí založení školy

16. 11. 2016, Aula Českého vysokého učení technického - Betlémská kaple,

                      Betlémské nám. 4, Praha 1 – Staré Město, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

22. 11. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

29. 11. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

Třídní koncerty:

 

21. 11. 2016 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

28. 11. 2016 Třída pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

30. 11. 2016 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

17. 11. 2016 Státní svátek

 

Červen  2016

 

„Hudební maraton pražských základních uměleckých škol“

1. 6. 2016, Staroměstské náměstí, 19.10 hod. Dechový orchestr, 20.40 hod. Swingový orchestr

 

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

2. 6. 2016, Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23,

Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Výstava absolventských prací žáků VO

6. 6. 2016, ZUŠ Lounských, chodba 1. patro, vernisáž v 17.30 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

7. 6. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Výstava prací žáků výtvarného oboru

22. 6. 2016, pobočka Svatoslavova 333, vernisáž v 17.00 hod.

 

X. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

23. 6. 2016, pobočka Svatoslavova 333, začátek v 17.00 hod.

 

*

Třídní koncerty:

3. 6. 2016 Třída pí uč. R. Vernerové, kom. sál, začátek v 16.00 hod.

3. 6. 2016 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

6. 6. 2016 Třídy pí uč. H. Bubeníčkové a p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

7. 6. 2016 Třída PTV – MŠ Táborská pí uč. T. Herynkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

8. 6. 2016 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

9. 6. 2016 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

10. 6. 2016 Třída p. uč. T. Hoňka, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

13. 6. 2016 Třídy pí uč. H. Mousa Bacha a pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

13. 6. 2016 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

14. 6. 2016 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

15. 6. 2016 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 6. 2016 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

17. 6. 2016 Třída p. uč. P. Dudy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

20. 6. 2016 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

21. 6. 2016 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

23. 6. 2016 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

Červen v Pavilonu  - LDO

         Středa 15. 6. 2016 od 16:00 – Zvířata / 3. –  6. r.I. st./

         Pátek 17. 6. 2016 od 17:00 – Noc Bláznů / 2. – 3. r. II. st. + SPD /

         Pondělí 20. 6. 2016 od 15:00 – Hrajeme si s Hrubínem  / PDV /   

         Čtvrtek 23. 6. 2016 od 16:00– Pošťácká pohádka /PDV, 1.–3.r.I.st./

*

Přijímací zkoušky

 

7. 6. 2016 - výtvarný obor – pobočka Svatoslavova 333, 14.00 – 17.00 hod.

9. 6. 2016 - hudební, literárně dramatický a taneční obor - ZUŠ Lounských,

                   14.00 - 18.00 hod.

 

 

Květen  2016

 

Koncert pro maminky

3. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. H. Bubeníčkové

4. 5. 2016, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

9. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

10. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Účinkování dechového orchestru na absolventském koncertě Konzervatoře J. Ježka

10. 5. 2016, Colloredo-Mansfeldský palác, Karlova 189/2, Praha – Staré Město,

                    začátek v 19.00 hod.

 

Vystoupení Swingového orchestru

15. 5. 2016, hotel Čertousy, Praha – Horní Počernice

 

Veřejný absolventský koncert

17. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Otevřená škola

20. 5. 2016, 13.00 – 19.00 hod.

 

„Libeňské jaro mladých“

23. 5. 2016, Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8,začátek v 19.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

24. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

26. 5. 2016, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

30. 5. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního a literárně dramatického oboru

31. 5. 2016, divadlo Minor,Vodičkova 6, Praha 2, začáteky v 17.00 a 19.00 hod.

 

*

Ústřední kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

6. až 8. 5. 2016, ZUŠ Orlová

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

13. až 15. 5. 2016, ZUŠ Jindřichův Hradec

Další soutěže:

 

Kocianova houslová soutěž

5. a 6. 5. 2016, Ústí nad Orlicí

 

Festivalová postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

14. a 15. 5. 2016, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

„Hradecké Guitarreando 2016“

20. a 21. 5. 2016, ZUŠ Střezina, Hradec Králové

 

*

Třídní koncerty:

 

  2. 5. 2016 2. až 5. roč. LDO pí uč. Y. Jelénkové, pavilon, začátek v 17.00 hod.

  2. 5. 2016 Třída pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

13. 5. 2016 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

16. 5. 2016 Třída pí uč. E. Matouškové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

16. 5. 2016 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

18. 5. 2016 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 5. 2016 Třídy pí uč. Y. Jelénkové a p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 16.15 hod.

23. 5. 2016 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

24. 5. 2016 Třídy pí uč. P. Frenzel a p. uč. M. Kašpárka, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 5. 2016 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

26. 5. 2016 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

 

*

Přijímací zkoušky

 

16. 5. 2016 – hudební, literárně dramatický a taneční obor - ZUŠ Lounských,

                      14.00 až 18.00 hod.

 

 

 

 

Duben  2016

 

Koncert vítězů soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

10. 4. 2016, Sukova síň, Alšovo nábřeží, Praha 1, začátek v 10.30 hod.

 

„Opožděný apríl“

12. 4. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

14. 4. 2016, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert strunného oddělení

18. 4. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

19. 4. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Slavnostní koncert klavírního oddělení konaný v rámci oslav 70. výročí založení školy

26. 4. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

27. 4. 2016, hudební sál, začátek v 18.30 hod.

 

*

 

Krajská kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

4. až 7. 4. 2016, ZUŠ Lounských, Praha 4

 

Soutěžní přehlídka LDO

7. až 9. 4. 2016, ZUŠ Biskupská 12, Praha 1

 

Další soutěže:

 

„PRAGuitarra Clássica“

7. až 9. 4. 2016, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Celostátní přehlídka harfové mládeže

8. až 10. 4. 2016, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

*

Třídní koncerty:

 

11. 4. 2016 Třídy pí uč. L. Jedličkové a p. uč. L. Krtičky, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

27. 4. 2016 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

 

 

Březen  2016

 

Koncert učitelů pořádaný v rámci oslav 70. výročí založení školy

8. 3. 2016, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

15. 3. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Slavnostní koncert smyčcového oddělení pořádaný v rámci oslav 70. výročí založení školy

22. 3. 2016, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

Krajská kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

17. až 19. 3. 2016, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

Hra na akordeon

21. a 22. 3. 2016, ZUŠ Stodůlky, K Brance 72, Praha 5

 

Hra na elektrické klávesové nástroje

23. 3. 2016, ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21, Praha 2

 

*

Třídní koncerty:

 

14. 3. 2016 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

17. 3. 2016 Třída p. uč. P. Dudy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

21. 3. 2016 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

29. 2. až. 4. 3. 2016 Jarní prázdniny

24. až 28. 3. 2016 Velikonoční prázdniny

 

 

Únor  2016

 

Interní večer

2. 2. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert strunného oddělení

8. 2. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Slavnostní koncert k zahájení oslav 70. výročí založení školy

9. 2. 2016, Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 17.30 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

16. 2. 2016, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení v rámci oslav 70. výročí založení školy

23. 2. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Klavírní recitál sester Novotných

26. 2. 2016, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

 

*

Soutěže:

 

„Jižní Město Music 2016“

13. 2. 2016, ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4, 10.00 – 17.00 hod.

 

Mezinárodní soutěž dechových orchestrů

19. 2. 2016, Kongresový sál hotelu Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

 

*

Třídní koncerty:

 

  5. 2. 2016 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

15. 2. 2016 Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

29. 2. až. 4. 3. – Jarní prázdniny

 

Leden  2016

 

Veřejný koncert

12. 1. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

19. 1. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy výtvarného oboru

21. 1. 2016, Svatoslavova 333

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

26. 1. 2016, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

18. 1. 2016, hudební sál, začátek v 15.00 hod.

 

Soutěžní přehlídka literárně dramatického oboru v kolektivním projevu

20. 1. 2016, pavilon, začátek v 15.30 hod.

 

Hra na akordeon a keyboard

27. 1. 2016, komorní sál, začátek v 15.00 hod.

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

27. 1. 2016, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

 

Třídní koncerty:

 

15. 1. 2016 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

18. 1. 2016 Přehrávka kytarového oddělení, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

21. 1. 2016 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

22. 1. 2016 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

25. 1. 2016 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

25. 1. 2016 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

29. 1. 2016 – Pololetní prázdniny

 

Prosinec  2015

 

Veřejný koncert

1. 12. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vystoupení souborů zobcových fléten

2. 12. 2015, Emauzy, Vyšehradská 320/49, Praha – Nové Město, začátky v 17.00 a 19.00 hod.

 

Adventní koncert Souboru a Komorního orchestru

3. 12. 2015, Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

„Vánoční tančení“

8. 12. 2015, kostel Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4 – Nusle, začátek v 17.00 hod.

 

Interní večer

8. 12. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Adventní koncert

15. 12. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

Třídní koncerty:

7.12.2015 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, zač.v 17.30 hod.

7.12.2015 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, hud. sál, zač. v 18.00 h..

9.12.2015 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, kom. sál, zač. v 18.00 hod.

10.12.2015 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

14.12.2015 Třídy pí uč. T. Dudové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

14.12.2015 Třída pí uč. M. Hixové, učebna č. 46, III. patro

14.12.2015 Třída p. uč. J. Vácy, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

14.12.2015 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, zač. v 18.00 hod.

16.12.2015 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

17.12.2015 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

18.12.2015 Třída pí uč. E. Holé, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

18.12.2015 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, zač. v 17.00 hod.

21.12.2015 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, zač. v 16.00 hod.

21.12.2015 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, kom. sál, zač. v 17.00 hod.

 

*

23. 12. 2015 až 3. 1. 2016 – Vánoční prázdniny

 

 

Listopad  2015

 

Interní večer

3. 11. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

10. 11. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert vítězů 24. ročníku národní rozhlasové soutěže „Concerto Bohemia“

18. 11. 2015, Forum Karlín, Pernerova 53, Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

Koncert žáků pražských ZUŠ

19. 11. 2015, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Na Rejdišti, Praha 1

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

24. 11. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert dechového orchestru

27. 11. 2015, koncertní sál ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

„Taneční korunka“

14. a 15. 11. 2015, Velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1

 

Taneční festival „Partitura“

22. až 30. 11. 2015, Praha

 

Harfová soutěž prof. Karla Patrase

27. až 29. 11. 2015, ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1/1100 B, Praha 6

 

*

Třídní koncerty:

25. 11. 2015 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

26. 11. 2015 Třída PHV pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 16.20 hod.

30. 11. 2015 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

 

*

17. 11. – Státní svátek

 

 

 

Červen  2015

 

Vernisáž výstavy absolventských prací žáků výtvarného oboru a předání absolventských vysvědčení

1. 6. 2015, ZUŠ Lounských, 17.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

2. 6. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Závěrečný koncert se slavnostním předáváním absolventských vysvědčení

4. 6. 2015, Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

9. 6. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

IX. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

25. 6. 2015, Pavilon, začátek v 16.30 hod.

 

*

ČERVEN V PAVILONU

 

12. 6. 2015 „Morálka paní Dulské“, začátek v 17.00 hod.

17. 6. 2015 „Povídá pondělí úterku“, začátek v 15.30 hod.

18. 6. 2015 „O popovi a jeho čeledínu Baldovi“, začátek v 15.30 hod.

22. 6. 2015 „Francouzské pohádky“, začátek v 16.30 hod.

 

*

Soutěže:

 

Ústřední kolo soutěže žáků tanečních oborů ZUŠ ČR

5. až 7. 6. 2015, Východočeské divadlo, Pardubice

 

*

Třídní koncerty:

  1. 6. 2015 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

  3. 6. 2015 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  4. 6. 2015 Třídy pí uč T. Dudové a M. Valentové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

  5. 6. 2015 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

  8. 6. 2015 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

  8. 6. 2015 Třída pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

10. 6. 2015 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

11. 6. 2015 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30

15. 6. 2015 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 6. 2015 Třídy PTV MŠ pí uč. T. Herynkové a M. Suši, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

16. 6. 2015 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

17. 6. 2015 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 6. 201458 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

 

*

 

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:

 

Úterý 2. 6. – výtvarný obor, pobočka OA Svatoslavova 333, 14.00 – 17.00 hod.

Středa 3. 6. – hudební, taneční a literárně dramatický obor, ZUŠ Lounských, 14.00 – 18.00 hod.

 

 

Květen  2015

 

Veřejný absolventský koncert

5. 5. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pro maminky

12. 5. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert žákyň klavírní třídy pí uč. A. Koudelkové

13. 5. 2015, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

14. 5. 2015, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

18. 5. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

19. 5. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

25. 5. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního, literárně dramatického a hudebního oboru, divadlo Minor

26. 5. 2015, Vodičkova 6, Praha 2, začátky v 17.00, 19.00 a 20.30 hod.

 

„Libeňské jaro mladých“

27. 5. 2015, Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

Mezinárodní soutěžní přehlídka mladých tanečníků „Hradecká Odette“

9. 5. 2015, Hradec Králové

 

Baletní soutěž pro amatérské tanečníky „Plzeňský střevíček“

16. 5. 2015, divadlo Alfa, Plzeň

 

Festivalová postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

„Tanec, tanec...2015“

16. a 17. 5. 2015, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

21. až 24. 5. 2015, ZUŠ, Frýdlantská 1359, Liberec

 

*

 

 

 

 

Třídní koncerty:

 

  4. 5. 2015 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

  6. 5. 2015 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

11. 5. 2015 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

11. 5. 2015 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

14. 5. 2015 Třídy pí uč. T. Dudové a pí uč. S. Kono, hudební sál, začátek v 15.30 hod.

15. 5. 2015 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

20. 5. 2015 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

21. 5. 2015 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

22. 5. 2015 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

28. 5. 2015 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.15 hod.

28. 5. 2015 Třída pí uč. E. Balabánové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

28. 5. 2015 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

29. 5. 2015 Třída pí uč. J. Kaňákové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

 

*

 

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:

 

Pondělí 18. 5. – hudební, taneční a literárně dramatický obor,

ZUŠ Lounských, 14.00 – 18.00 hod.

 

Středa 20. 5. – výtvarný obor,

pobočka OA Svatoslavova 333, 14.00 – 17.00 hod.

 

*

1. a 8. 5. 2015 Státní svátky

 

Duben  2015

 

Koncert podle horoskopu

14. 4. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

21. 4. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert žáků Lady Bendové

23. 4. 2015, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

28. 4. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

3. ročník celostátní přehlídky harfové mládeže

10. až 12. 4. 2015, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám, 9, Praha 3

 

23. ročník Heranovy violoncellové soutěže

16. až 18. 4. 2015, Ústí nad Orlicí

 

XIX. Mezinárodní Schubertova soutěž pro klavírní dua

16. až 18. 4. 2015, Kongresový sál lázní, Jeseník

 

18. ročník klavírní soutěže „Karlovarská růžička“

17. a 18. 4. 2015, ZUŠ A. Dvořáka, Šmeralova 32, Karlovy Vary

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

24. a 25. 4. 2015, ZUŠ Olomouc – Žerotín

 

Krajské kolo taneční přehlídky vyhlášené MŠMT

28. a 29. 4. 2015, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

*

Třídní koncerty:

 

16. 4. 2015 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

20. 4. 2015 Třídy pí uč. L. Jedličkové a p. uč. L. Krtičky, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

27. 4. 2015 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

29. 4. 2015 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

2. až 6. 4. 2015 Velikonoční prázdniny

 

Březen  2015

 

Koncert učitelů

3. 3. 2015, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

10. 3. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

17. 3. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

24.3.2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

VI. ročník festivalu mladých klavíristů „Klavírní ozvěny“

24. 3. 2015, Chodovská tvrz, Ledvinova 86/9, Praha 4, začátek v 19.00 hod.

 

Klavírní recitál sester Novotných

30. 3. 2015, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

Interní večer

31. 3. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

III. ročník Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky

6. až 8. 3. 2015, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

16. až. 20. 3. 2015, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

24. až 27. 3. 2015,  ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1, Praha 6

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

25. 3. 2015, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

VI. ročník celostátní soutěže ve hře na kytaru „PRAGuitarra Clássica“

26. až 28. 3. 2015, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

*

Třídní koncerty:

 

13. 3. 2015 Třída p. uč. T. Hoňka, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

23. 3. 2015 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

 

Únor  2015

 

Interní večer

3. 2. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

5. 2. 2015, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

9. 2. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

10. 2. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert orchestrů dechového oddělení

16. 2. 2015, sál ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

Veřejný koncert smyčcového oddělení

17. 2. 2015, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

„Jižní Město Music 2015“

13. a 14. 2. 2015, ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

 

Oblastní kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru vyhlášené MŠMT

14. 2. 2015, ZUŠ A. Voborského, Botevova 3114, Praha 4

 

*

Třídní koncerty:

 

2. 2. 2015 Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

6. 2. 2015 Třída p. uč. P. Dudy, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

23. až 27. 2. – Jarní prázdniny

 

 

Leden  2015

 

Veřejný koncert

13. 1. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

20. 1. 2015, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

27. 1. 2015, hudební sál, začátek v 18,00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy prací žáků výtvarného oboru

27. 1. 2015, pobočka Svatoslavova 333, Praha 4

 

*

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

Hra na dechové a bicí nástroje

26. 1. 2015, hudební sál, začátek ve 14.30 hod.

 

Sólový zpěv

28. 1. 2015, hudební sál, začátek v 15.00 hod.

 

*

Třídní koncerty:

 

15. 1. 2015 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

19. 1. 2015 Třída pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

22. 1. 2015 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

23. 1. 2015 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

23. 1. 2015 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

26. 1. 2015 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

29. 1. 2015 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

30. 1. 2015 Pololetní prázdniny

 

Prosinec  2014

 

Veřejný koncert k zakončení Roku české hudby

2. 12. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

9. 12. 20114, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

„Vánoční tančení“

10. 12. 2014, kostel Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4 – Nusle, začátek v 17.00 hod.

 

Koncert pro seniory Prahy 4

11. 12. 2014, Mariánská 330/37, Praha 4 – Lhotka, začátek ve 14.00 hod.

 

Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

11. 12. 2014, aula Arcibiskupského gymnázia, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

16. 12. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní koncerty:

 

  1. 12. 2014 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  4. 12. 2014 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.

  4. 12. 2014 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  8. 12. 2014 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

  8. 12. 2014 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

10. 12. 2014 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

11. 12. 2014 Třídy pí uč. T. Dudové a pí uč. M. Valentové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

12. 12. 2014 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

12. 12. 2014 Třída pí uč. H. Tyralíkové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

15. 12. 2014 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

17. 12. 2014 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 12. 2014 Třída pí uč. E. Balabánové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

22. 12. 2014 až 2. 1. 2015 – Vánoční prázdniny

 

 

 

Listopad  2014

 

Interní večer

11. 11. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

25. 11. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert dechového orchestru

30. 11. 2014, sál ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8, začátek ve 20.00 hod.

 

*

Soutěže

 

Violoncellová soutěž Jana Vychytila

29. a 30. 11. 2014, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

*

Třídní vystoupení

 

18. 11. 2014 Třídy pí uč. M. Hixové a R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

26. 11. 2014 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Celoškolní schůze Sdružení rodičů při ZUŠ Lounských

10. 11. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

17. 11. 2014 Státní svátek

 

 

Říjen  2014

 

Čtyřruční recitál sester Novotných

7. 10. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert J. Krotké a K. Lesse

22. 10. 2014, hudební sál, začátek v 18.30 hod.

 

„Tanec, tanec...2014“

24. až 27. 10. 2014, 28. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých,

         Jablonec nad Nisou

*

27. – 29. 10. – Podzimní prázdniny

 

 

Červen  2014

 

Veřejný absolventský koncert

3. 6. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. Marie Hixové

4. 6. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert žáků p. uč. Luboše Krtičky

9. 6. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

10. 6. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Závěrečný koncert se slavnostním předáváním absolventských vysvědčení

12. 6. 2014, Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, Velký sál, začátek v 18.00 hod.

 

Recitál klarinetisty Jana Pulce ze třídy p. uč. Svatopluka Šťastného

17. 6. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního oboru

23. 6. 2014, divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 2, začátky v 17.00 a 19.00 hod.

 

VIII. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

26. 6. 2014, Pavilon, začátek v 17.00 hod.

*

ČERVEN V PAVILONU

otevřené hodiny LDO

 

11. 6. 2014 „Brazilia expres“, začátek v 15.30 hod.

16. 6. 2014 „Věc Makropulos“, začátek v 18.00 hod.

17. 6. 2014 „Cirkus“, začátek v 15.30 hod.

23. 6. 2014 „Pohádkový klub“, začátek v 15.30 hod.

24. 6. 2014 „Fyzikové“, začátek v 18.00 hod.

25. 6. 2014 „Šťastné dny“, začátek v 17.30 hod.

*

Soutěže a přehlídky:

 

Ústřední kolo Národní přehlídky LDO ZUŠ ČR

29. 5. až 1. 6. 2014, Uherské Hradiště

 

Prague Junior Note

13. až 15. 6. 2014, 23. ročník klavírní soutěž, Lichtenštejnský palác, sál Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1

 

Wolkrův Prostějov

17. až 21. 6. 2014, 57. celostátní přehlídka uměleckého přednesu a divadla poezie

 

*

Třídní vystoupení:

 

2. 6. 2014 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, zač. v 17.00 hod.

5. 6. 2014 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

5. 6. 2014 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, zač. v 18.00 hod.

6. 6. 2014 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

11. 6. 2014 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

12. 6. 2014 Třídy pí uč. M. Moučkové a p. uč. T. Hoňka, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

16. 6. 2014 Třídy PTV  pí uč. T. Herynkové a M. Suši z MŠ Boleslavova a MŠ Táborská, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

17. 6. 2014 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 6. 2014 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, zač. v 17.30 hod.

19. 6. 2014 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

23. 6. 2014 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

26. 6. 2014 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, zač. v 17.00 hod.

*

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:

 

Pondělí 2. 6.obor výtvarný,

Obchodní akademie, Svatoslavova 333, 14.00 – 17.00 hod.

 

Čtvrtek 5. 6. obor hudební, taneční a literárně dramatický,

ZUŠ Lounských, 14.00 – 18.00 hod.

 

 

Květen 2014 

 

Veřejný absolventský koncert

6. 5. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pro maminky

13. 5. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert smyčcových souborů v Hlavním sále Valdštejnského paláce

20. 5. 2014, (sídlo Senátu Parlamentu ČR), začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

21. 5. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

22. 5. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

27. 5. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

„Libeňské jaro mladých“

28. 5. 2014, Libeňský zámeček – Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

29. 5. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže a přehlídky:

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

1. až 4. 5. 2014, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

Mládí a Bohuslav Martinů

5. až 8. 5. 2014, ZUŠ B. Martinů, Polička

 

Broumovská klávesa

9. až 11. 5. 2014, IV. ročník mezinárodní klavírní soutěže pro mládež,

Zámek Mikulov – koncertní sál

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

15. až 18. 5. 2014, ZUŠ Liberec, Frýdlantská 1359/19

 

Mladí pianisté na klavíru Steinway

16. a 17. 5. 2014, Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

„Tanec, tanec...2014“

17. a 18. 5. 2014, festivalová postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých,     Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

 

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ – dechové orchestry

23. a 24. 5. 2014, ZUŠ Letovice, Masarykovo nám. 29

 

Mezinárodní klavírní soutěž V. Nováka

24. a 25. 5. 2014, Kamenice nad Lipou

 

*

Třídní vystoupení:

 

  5. 5. 2014 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  5. 5. 2014 Třída pí uč. O. Dvorské, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

12. 5. 2014 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

12. 5. 2014 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

13. 5. 2014 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

14. 5. 2014 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

15. 5. 2014 Třída pí uč. V. Markové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 5. 2014 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

19. 5. 2014 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

21. 5. 2014 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

23. 5. 2014 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

29. 5. 2014 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.

 

*

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:

 

Pondělí 19. 5. – ZUŠ Lounských, obor hudební, taneční a literárně dramatický, 14.00 – 18.00 hod.

 

Středa 21. 5. – Obchodní akademie, Svatoslavova 333, obor výtvarný, 14.00 – 17.00 hod.

 

*

1. a 8. 5. – Státní svátky

 

Duben  2014

 

Aprílový koncert

1. 4. 2014, hudební sál, začátek v 18.03 hod.

 

Interní večer

8. 4. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert Kateřiny Kratochvílové

10. 4. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert projektu „Seznamujeme se s dějinami umění – muzikál, pop, jazz“

15. 4. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

24. 4. 2014, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

29. 4. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže a přehlídky:

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

30. 3. až 3. 4. 2014, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

Klavírní soutěž „Karlovarská růžička“

4. a 5. 4. 2014, ZUŠ A. Dvořáka, Karlovy Vary

 

Krajské kolo recitační přehlídky „Wolkrův Prostějov“

5. 4. 2014,  DDM Praha 8 Spirála, Přemyšlenská 1102

 

Soutěžní přehlídka populárního zpěvu

10. a 11. 4. 2014, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

 

„PRAH-A – HARP FESTIVAL“

11. až 13. 4. 2014, 2. celostátní přehlídka harfové mládeže, Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Krajské kolo recitační soutěže „Pražské poetické setkání 2014“

13. 4. 2014, DDM Praha 8 Spirála, Přemyšlenská 1102

 

Mezinárodní houslová soutěž Mistra J. Muziky „O novopacký achát“

26. a 27. 4. 2014, Kumburská 740, Nová Paka

 

*

Třídní vystoupení:

  7. 4. 2014 Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

  9. 4. 2014 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

11. 4. 2014 Třída p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 16.30 hod.

 

Březen  2014

 

Interní večer

4. 3. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Výtvarný obor – den otevřených dveří

10. 3. 2014, Svatoslavovo 333, Praha 4, 14.00 – 19.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

11. 3. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert smyčcového oddělení

18. 3. 2014, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

 

Veřejný koncert

25. 3. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

V. ročník festivalu mladých klavíristů „Klavírní ozvěny“

25. 3. 2014, Chodovská tvrz, Praha 4, začátek v 19.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

Mezinárodní houslová soutěž PhDr. Josefa Micky

7. až 9. 3. 2014, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

20. až 23. 3. 2014, ZUŠ Klapkova 25, Praha 8

 

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

22. a 23. 3. 2014, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

Karlovarský skřivánek

24. až 26. 3. 2014, ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – literárně dramatický obor

25. až 27. 3. 2014, ZUŠ Biskupská 12, Praha 1

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

25. až 28. 3. 2014, ZUŠ Jana Hanuše, U Dělnického cvičiště 1/1100 B, Praha 6

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ  - dechové, taneční a jazzové orchestry

29. 3. 2014, ZUŠ Adolfa Voborského, Botevova 3114, Praha 4

 

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

30. 3. až 3. 4. 2014, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

*

 

 

Třídní vystoupení:

  6. 3. 2014 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

13. 3. 2014 Třída pí uč. F. Alekbarové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

24. 3. 2014 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

 

 

 

Únor  2014

 

Koncert dechových souborů

3. 2. 2014, aula Arcibiskupského gymnázia, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

4. 2. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

11. 2. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

12. 2. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert učitelů

25. 2. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

„Jižní Město Music 2014“

8. 2. 2014 – XX. ročník soutěže pro mladé hudebníky, ZUŠ Jižní Město,

Křtinská  673, Praha 4, zahájení v 9.30 hod.

 

Školní kolo soutěže ve hře na klavír

10. 2. 2014, hudební sál, začátek ve 13.45 hod.

 

„Amadaus 2014“ 

13. – 15. 2. –2014, mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy do 11 let, Brno

 

*

Třídní vystoupení:

 

7. 2. 2014 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

17. – 21. 2. Jarní prázdniny

 

Leden  2014

 

Interní večer

14. 1. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Slavnostní koncert k zahájení Roku české hudby

21. 1. 2014, Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

28. 1. 2014, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

30. 1. 2014, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

22. 1. 2014 Hra na kytaru, komorní sál, začátek v 15.00 hod.

29. 1. 2014 Hra na smyčcové nástroje, hudební sál, začátek v 15.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

15. 1. 2014 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

20. 1. 2014 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

23. 1. 2014 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

24. 1. 2014 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

27. 1. 2014 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

31. 1. 2014 Pololetní prázdniny

 

 

 

 Prosinec  2013

 

Interní večer

3. 12. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Adventní koncert

10. 12. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert smyčcového souboru a komorního orchestru

12. 12. 2013, aula Arcibiskupského gymnázia, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Vánoční tančení

17. 12. 2013, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

 

Předvánoční pavilon (divadlo, recitace, otevřené hodiny LDO):

 

10. 12. 2013 L. Eisenschimlová: Jahodová princezna, začátek v 15.30 hod.

10. 12. 2013 A. Goldflam: Vratká prkna, začátek v 18.00 hod.

11. 12. 2013 J. Nestroy: Talisman, začátek v 17.30 hod.

16. 12. 2013 Pohádkový klub (autobus), začátek v 15.45 hod.

16. 12. 2013 J. Deaver: Pasažér, začátek v 18.00 hod.

18. 12. 2013 Vánoce pozemšťanů, začátek v 15.30 hod.

 

*

 

Třídní vystoupení:

 

  2. 12. 2013 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  4. 12. 2013 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  9. 12. 2013 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

  9. 12. 2013 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

11. 12. 2013 Třídy pí uč. M. Moučkové a p. uč. T. Hoňka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

11. 12. 2013 Třída p. uč. D. Patrocha, pavilon, začátek v 18.00 hod.

13. 12. 2013 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

16. 12. 2013 Třída pí uč. V. Markové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 12. 2013 Třída pí uč. O. Dvorské, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

17. 12. 2013 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

18. 12. 2013 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

19. 12. 2013 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

 

Listopad  2013

 

Koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

4. 11. 2013, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

Interní večer

5. 11. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

15. ročník amatérského hudebně-divadelního festivalu „Homo ludens“

9. 11. 2013, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, 14.00 – 19.00hod.

 

Interní večer

12. 11. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

19. 11. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

26. 11. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

11. 11. 2013 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.45 hod.

28. 11. 2013 Vystoupení žáků PHV pí uč. L. Bendové a pí uč. L. Krušinové, hudební sál,               začátek v 16.30 hod.

 

Červen  2013

 

Absolventský koncert

4. 6. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vystoupení TO v rámci X. pražské muzejní noci

8. 6. 2013, Muzeum B. Smetany, Novotného lávka 1, Praha 1

                  (informace na www.prazskamuzejninoc.cz )

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

12. 6. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

13. 6. 2013, Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního, literárně dramatického a hudebního oboru

19. 6. 2013, divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 2, začátky v 17.00, 19.00 a 20.30 hod.

 

VII. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

27. 6. 2013, Pavilon, začátek v 17.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

 „Wolkerův Prostějov“

11. až 15. 6. 2013, 56. celostátní přehlídka uměleckého přednesu a divadla poezie

 

22. ročník klavírní soutěže „Prague Junior Note“

13. až 16. 6. 2013, Sál Martinů, Lichtenštejnský palác, Malostranské nám. 13, Praha 1

 

*

Třídní vystoupení:

 

  3. 6. 2013 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

  5. 6. 2013 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  6. 6. 2013 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

  6. 6. 2013 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

10. 6. 2013 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

10. 6. 2013 Třída p. uč. J. Vácy, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

11. 6. 2013 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

17. 6. 2013 Třída pí uč. R. Vernerové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

17. 6. 2013 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

18. 6. 2013 Třída pí uč. Jitky Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

20. 6. 2013 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 6. 2013 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:

 

Pondělí 3. 6. – pobočka V Rovinách 113, obor výtvarný, 14.00 – 17.00 hod.

Čtvrtek 6. 6. – ZUŠ Lounských , obor hudební, taneční a literárně dramatický, 14.00 – 18.00 hod.

 

Květen  2013

 

„Pavilon plný textů“

14. 5. 2013,  vystoupení LDO, divadlo Pavilon, začátek v 17.30 hod.

 

Koncert pro maminky

14. 5. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

16. 5. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Přehlídka vokálních sborů, zahrada a objekty areálu Modrý klíč

18. 5. 2013, Smolkova 567/2, Praha – Modřany, začátek v 10.00 hod.

 

Absolventský koncert

21. 5. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert smyčcových souborů v Hlavním sále Valdštejnského paláce

22. 5. 2013,  (sídlo Senátu Parlamentu České republiky), začátek v 17.00 hod.

 

„Libeňské jaro mladých“

27. 5. 2013, Libeňský zámeček – Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

Absolventský koncert

28. 5. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Hudební maratón na Staroměstském náměstí

29. 5. 2013, 15.00 hod. – dechový orchestr, 17.30 hod. – swingový orchestr

 

Absolventský koncert

30. 5. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

Duškova soutěž hudební mládeže 2013

11. 5. 2013, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

 

„Tanec, tanec...2013“

11. a 12. 5. 2013, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám.1, Praha 8

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

17. až 19. 5. 2013, ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec

 

Kutná Hora 2013

24. až 26. 5. 2013, 30. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance

 

Plzenecké housličky

25. 5. 2013, ZUŠ Starý Plzenec

 

*

Třídní vystoupení:

 

17. 5. 2013 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

20. 5. 2013 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

22. 5. 2013 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

22. 5. 2013 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

23. 5. 2013 Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.15 hod.

24. 5. 2013 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

1. až 4. 5. 2013 Taneční soustředění, Orlík

 

*

1. a 8. 5. 2013 Státní svátky

 

 

Duben  2013

 

Veřejný koncert absolventů a žáků, kteří se účastní mezinárodních soutěží,ze třídy pí uč. F. Alekbarové

5. 4. 2013, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

9. až 11. 4. 2013

 

Jazzový večer

11. 4. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert vítězů soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

14. 4. 2013, Sukova síň Rudolfina, začátek v 10.30 hod.

 

Představení literárně dramatického oboru

15. 4. 2013, Farní sbor Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4,

                     začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

16. 4. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

23. 4. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert žáků pí uč. V. Markové

25. 4. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert

30. 4. 2013, hudební sál začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

6. a 7. 4. 2013, Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky literárně dramatického oboru

11. až 13. 4. 2013, ZUŠ Biskupská 12, Praha 1

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

18. až 21. 4. 2013, ZUŠ, Frýdlantská 19, Liberec

 

XVI. ročník soutěže „Karlovarská růžička“

26. a 27. 4. 2013, ZUŠ A. Dvořáka, Šmeralova 32, Karlovy Vary

 

Národní přehlídka pantomimy a pohybového divadla „Otevřeno“

26. až 28. 4. 2013, Městské divadlo Kolín

 

 

 

 

 

Březen  2013

 

Veřejný koncert dechového oddělení

5. 3. 2013, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

Veřejný koncert projektu Seznamujeme se s dějinami umění – 20. století

12. 3. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

19. 3. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert souborů dechového oddělení

25. 3. 2013, aula Arcibiskupského gymnázia, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert smyčcového oddělení

26. 3. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

26. 3. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

IV. ročník festivalu mladých klavíristů „Klavírní ozvěny“

26. 3. 2013, Chodovská tvrz, Praha 4

 

*

Soutěže:

 

Jižní Město Music 2013

2. 3. 2013, ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

7. až 9. 3. 2013, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

Houslová soutěž PhDr. Josefa Micky

8. až 10. 3. 2013, Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

15. 3. 2013, ZUŠ Klapkova 156/25, Praha 8

 

Krajské kolo soutěže ve hře na elektronické klávesové nástroje

23. 3. 2013, ZUŠ Adolfa Voborského, Botevova 3114, Praha 4

 

*

Třídní vystoupení:

 

4. 3. 2013 Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

5. 3. 2013 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

8. 3. 2013 Třída pí uč. V. Markové, komorní sál, začátek v 15.30 hod.

18. 3. 2013 Třída p. uč. M. Křehnáče, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

28. a 29. 3. – Velikonoční prázdniny

 

 

Únor  2013

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

5. 2. 2013, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert učitelů

19. 2. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

26. 2. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

1. 2. 2013 Pololetní prázdniny

 

11. až 15. 2. 2013 Jarní prázdniny

 

 

Leden  2013

 

Interní večer

15. 1. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

22. 1. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

29. 1. 2013, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy výtvarného oboru

30. 1. 2013, pobočka V Rovinách 113

 

*

Třídní vystoupení:

16. 1. 2013 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

18. 1. 2013 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

18. 1. 2013 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál začátek v 17.00 hod.

21. 1. 2013 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

25. 1. 2013 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

28. 1. 2013 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

31. 1. 2013 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

22. 1. 2013 Komorní hra s převahou dechových nástrojů, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

23. 1. 2013 Literárně dramatický obor – kolektivní projev dramatický a přednesový,

                   divadlo Pavilon, začátek v 15.30 hod.

24. 1. 2013 Hra na akordeon a keyboard, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

29. 1. 2013 Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

 

 

Prosinec  2012

 

Interní večer

4. 12. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pro seniory MČ Praha 4

6. 12. 2012, kostel sv. Anežky České, Roztylské nám., začátek ve 14.00 hod.

 

Adventní koncert

11. 12. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vánoční tancování

13.12.2012, Farní sbor Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4,

                      začátek v 17.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

  7. 12. 2012 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál začátek v 17.00 hod.

10. 12. 2012 Třída p. uč. J. Vácy, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

10. 12. 2012 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

12. 12. 2012 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

13. 12. 2012 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

14. 12. 2012 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

14. 12. 2012 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

17. 12. 2012 Třída pí uč. F. Alekbarové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

17. 12. 2012 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

19. 12. 2012 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

20. 12. 2012 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

 

Listopad  2012

 

Interní večer

6. 11. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

13. 11. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv.Cecílii

20. 11. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

27. 11. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert souborů

29. 11. 2012, aula Arcibiskupského gymnázia, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

14. 11. 2012 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

14. 11. 2012 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

 

 

 

 

Červen  2012

 

Interní absolventský koncert

4. 6. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního, literárně dramatického a hudebního oboru

5. 6. 2012, divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 2, začátky v 17.00, 19.00 a 20.30 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

7. 6. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dětského pěveckého sboru

11. 6. 2012, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

„Červen v pavilonu“

12. 6. 2012, N. Simon: „Rozladěné dueto aneb Velký holky nepláčou“ a „Pár kousků“,         představení LDO, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert

12. 6. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

13. 6. 2012, Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

VI. ročník Minifestiválku vlastní taneční tvorby

21. 6. 2012, Pavilon, začátek v 17.00 hod.

 

Závěrečná výstava výtvarného odboru

25. 6. 2012, pobočka V Rovinách 113, slavnostní otevření v 17.00 hod.

 

„Červen v pavilonu“

25. 6. 2012, L. Gyurkó: „Elektro, má lásko“ a A. P. Čechov: „Racek“,

představení LDO, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

  5. 6. 2012 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

  6. 6. 2012 Třída p. uč. A. Niederleho, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

  8. 6. 2012 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

  8. 6. 2012 Třídy p. uč. T. Hoňka a p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

11. 6. 2012 Třídy pí uč. M. Hixové a pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

14. 6. 2012 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30hod.

15. 6. 2012 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

15. 6. 2012 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 6. 2012 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

20. 6. 2012 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

21. 6. 2012 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

 

 

 

Květen  2012

 

Absolventský koncert

3. 5. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

10. 5. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný klavírní koncert absolventů a žáků pí uč. F. Alekbarové

11. 5. 2012, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

14. 5. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pro maminky

15. 5. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert žáků pí uč. H. Bubeníčkové

16. 5. 2012, komorní sál, začátek v 18.30 hod.

 

Absolventský koncert

17. 5. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Festival studentských orchestrů „Hudební odpoledne 2012“

18. 5. 2012, Divadlo Horní Počernice, Praha 20, začátek v 17.00 hod.

 

Interní večer

22. 5. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert

24. 5. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

„Libeňské jaro mladých“

28. 5. 2012, Libeňský zámeček – Obřadní síň, Zenklova ul., začátek v 19.00 hod.

 

Absolventský koncert

29. 5. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

14. 5. 2012 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

16. 5. 2012 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 5. 2012 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

18. 5. 2012 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

21. 5. 2012 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

21. 5. 2012 Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

23. 5. 2012 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 5. 2012 Třída pí uč. V. Markové, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

25. 5. 2012 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

29. 5. 2012 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

*

Soutěže:

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové a bicí nástroje

3. až 6. 5. 2012, ZUŠ Kladno

 

Kocianova houslová soutěž

9. až 12. 5. 2012, Ústí nad Orlicí

 

Ústřední kolo taneční přehlídky

18. až 20. 5. 2012, ZUŠ Kroměříž

 

Festivalová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých „Tanec, tanec....“

19. až 20. 5. 2012,  Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

XXIX. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance

25. až 27. 5. 2012, Kutná Hora

 

*

Taneční soustředění

4. až 8. 5. 2012, Orlík

 

Duben  2012

 

Aprílový koncert

3. 4. 2012, hudební sál, začátek v 18.03 hod.

 

„Klavírní ozvěny“ – 3. ročník festivalu klavíristů Prahy 4

3. 4. 2012, Chodovská tvrz, začátek v 19.00 hod.

 

Festival nejmladších klavíristů

16. 4. 2012, Břevnovský klášter, Markétská 1, Praha 6, začátek v 18.30 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

17. 4. 2012, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

Absolventský koncert Veroniky Hlaváčové

19. 4. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert smyčcového oddělení

24. 4. 2012, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

Veřejný absolventský koncert

26. 4. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

13. 4. 2012 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

23. 4. 2012 Třídy pí uč. L. Jedličkové a p. uč. L. Krtičky, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

Soutěže:

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře houslových a smyčcových souborů a žákovských orchestrů

20. až 21. 4.  2012, ZUŠ Olomouc – Žerotín

 

Karlovarská růžička

20. až 21. 4. 2012, ZUŠ A. Dvořáka, Karlovy Vary

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

27. až 29. 4. 2012, ZUŠ Turnov

 

*

5. až. 9. 4. 2012 Velikonoční prázdniny

 

 

Březen  2012

 

Veřejný koncert dechového oddělení

6. 3.  2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

13. 3. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

20. 3. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

27. 3. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

  1. 3. 2012  Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  8. 3. 2012  Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

14. 3. 2012  Třída pí uč. V. Markové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

21. 3. 2012  Třídy pí uč. E. Matouškové a p. uč.T. Míky, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

 

*

Soutěže:

„Jižní Město Music 2012“

2. a 3. 3. 2012, ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře houslových a smyčcových souborů a žákovských orchestrů

14. 3.  2012, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

15. až 18. 3.  2012, Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

Krajské kolo taneční přehlídky

28. 3. 2012, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

29. až 31. 3. 2012, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

 

 

 

Únor  2012

 

Koncert učitelů

14. 2. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

21. 2. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vystoupení žáků LDO

25. 2. 2012, Divadlo Na Prádle, Besední 3, Praha 1, začátek v 19.30 hod.

 

Koncert dechových souborů

27. 2. 2012, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 19.00 hod.

 

Veřejný koncert projektu Seznamujeme se s dějinami umění: „-ismy“

28. 2. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

  1. 2. 2012 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  2. 2. 2012 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

20. 2. 2012 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

3. 2. 2012 Pololetní prázdniny

6. až 10. 2. 2012 Jarní prázdniny

 

 

 

 

Leden  2012

 

Klavírní recitál Nory a Zory Novotných

9. 1. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

10. 1. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

12. 1. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert klavírního oddělení

17. 1. 2012, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

24. 1. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy výtvarného oboru

25. 1. 2012, pobočka V Rovinách 113

 

Koncert souborů (školní kolo soutěže ve hře smyčcových a komorních orchestrů)

26. 1. 2012, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

31. 1. 2012, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

  6. 1. 2012 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

18. 1. 2012 Třídy pí uč. P. Aunické a A. Randové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

19. 1. 2012 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

30. 1. 2012 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

Školní kola soutěží vyhlášených MŠMT:

 

17. 1. 2012 Soutěž ve hře na dechové a bicí nástroje, hudební sál, začátek ve 14.00 hod.

20. 1. 2012 Soutěž v sólovém zpěvu, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

 

Prosinec  2011

 

Koncert pro děti z PHV – třídy pí uč. L. Bendové a L. Krušinové

1. 12. 2011, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

 

Interní večer

6. 12. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vánoční tancování

8. 12. 2011, Farní sbor Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4,

                    začátek v 17.00 hod.

 

Adventní koncert pěveckého sboru a třídy PHV pí uč. T. Mlsnové

12. 12. 2011, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

Adventní koncert

13. 12. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

15. 12. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

  7. 12. 2011 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  8. 12. 2011 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

  9. 12. 2011 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

  9. 12. 2011 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

14. 12. 2011 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 12. 2011 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

16. 12. 2011 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

19. 12. 2011 Třída p. uč. M. Křehnáče, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

21. 12. 2011 Třída pí uč. F. Alekbarové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

Vánoční prázdniny: 23. prosince 2011 až 2. ledna 2012

 

 

 

Listopad  2011

 

Interní večer

8. 11. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

13. ročník malého divadelního festivalu „Homo Ludens“

12. 11. 2011, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, Štítného 5, Praha 3

 

Den poezie s podtitulem „Poezie v pohybu“

15. 11. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků Sv. Cecílii

22. 11. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

29. 11. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert orchestrů

30. 11. 2011, koncertní sál radnice v Nuslích, začátek v 19.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

15. 11. 2011 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

21. 11. 2011 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže

 

26. – 27.11.2011, Violoncellová soutěž Jana Vychytila 2011,

HŠ hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

 

*

Schůze Rady rodičů

1. 11. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

17. 11. 2011 Státní svátek

 

 

 

 

 

 

Červen  2011

1. 6. – „Libeňské jaro mladých“, Libeňský zámeček – Obřadní síň,

Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.

 

2. 6. – Interní absolventský koncert, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

6. 6. – Absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

 

7. 6. – Absolventský koncert, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

8. 6. – Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení,

Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

10. 6. – K. Ludwig: Tenor na roztrhání, předpremiéra, divadlo Pavilon, začátek v 17.30 hod.

 

13. 6. – Veřejný koncert pěveckého sboru, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

14. 6. – Absolventský koncert, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

15. 6. – Veřejný koncert pěveckého oddělení, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

23. 6. – V. ročník Minifestiválku vlastní taneční tvorby, Pavilon, začátek v 17.00 hod.

 

27. 6. – Vernisáž závěrečné výstavy výtvarného oboru,

pobočka V Rovinách 113, zahájení v 17.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

2. 6. – Třída PHV pí uč. L. Bendové, hudební sál, začátek v 16.15 hod.

3. 6. – Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

6. 6. – Třída p. uč. M. Rychty, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

7. 6. – Třídy p. uč. M. Jandy a L. Sommera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

9. 6. – Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

10. 6. – Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

10. 6. – Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

13. 6. – Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

16. 6. – Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

16. 6. – Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

17. 6. – Třídy pí uč. R. Vernerové a p. uč. P. Vernera, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

20. 6. – Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

21. 6. – Třída p. uč. J. Vácy, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

21. 6. – Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

22. 6. – Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

PŘIJÍMACÍ  ZKOUŠKY:

 

Čtvrtek 2. 6. – ZUŠ Lounských, obor hudební, taneční a literárně dramatický, 14.00 – 18.00 hod.

 

Středa 8. 6. – pobočka V Rovinách, obor výtvarný, 14.00 – 17.00 hod.

 

 

 

Květen 2011

 

Absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

3. 5. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

5. 5. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pro maminky

10. 5. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní absolventský koncert

17. 5. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

24. 5. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Absolventský koncert

26. 5. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Představení tanečního, literárně dramatického a hudebního oboru

26. 5. 2011, divadlo Minor, Vodičkova 6, začátky v 17.00, 19.00 a 20.30 hod.

 

Absolventský koncert

31. 5. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

53. ročník Kocianovy houslové soutěže

4. až 7. 5. 2011, Ústí nad Orlicí

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

5. až 7. 5. 2011, Havířov

 

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

19. až 22. 5. 2011, Liberec

 

Plzenecké housličky

28. 5. 2011, Starý Plzenec

 

*

Třídní vystoupení:

 

  9. 5. 2011 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

11. 5. 2011 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

20. 5. 2011 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

23. 5. 2011 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

25. 5. 2011 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 16.00 hod.

25. 5. 2011 Třída pí uč. L. Bendové, pavilon, začátek v 16.30 hod.

25. 5. 2011 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27. 5. 2011 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

30. 5. 2011 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

 

PŘIJÍMACÍ  ZKOUŠKY:

 

Pondělí 16. 5. – ZUŠ Lounských,

obor hudební, taneční a literárně dramatický, 14.00 – 18.00 hod.

 

Pondělí 23. 5. – pobočka V Rovinách,

obor výtvarný, 14.00 – 17.00 hod.

 

 

Duben 2011

 

Aprílový koncert

5. 4. 2011, hudební sál, začátek v 18.03 hod.

 

Interní večer

12. 4. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert souborů

14. 4. 2011, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

19. 4. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Mezinárodní den tance

29. 4. 2011

 

*

Soutěže:

 

Pěvecká soutěž „Pro Bohemia Ostrava 2011“

1. až 3. 4. 2011, Ostrava

 

Krajské kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na smyčcové nástroje

4. až 6. 4. 2011, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5 - Smíchov

 

Krajské kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na kytaru

7. až 10. 4. 2011, ZUŠ Klapkova 25, Praha 8

 

Krajské kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na akordeon

8. 4. 2011, ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5 – Smíchov

 

Ústřední kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na klavír

14. až 17. 4. 2011, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8.

 

Krajské kolo recitační soutěže

16. a 17. 4. 2011, Přemyšlenská 1102, Praha 8

 

15. ročník Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky

16. a 17. 4. 2011, Nová Paka

 

*

Třídní vystoupení:

1. 4. 2011 Třídy PHV a PTV pí uč. L. Bendové a M. Suši, hudební sál, začátek v 16.00 hod.

11. 4. 2011 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

18. 4. 2011 Třídy pí uč. L. Jedličkové a L. Krtičky, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

21. až 25. 4. – Velikonoční prázdniny

 

Březen 2011

 

Veřejný koncert smyčcového oddělení

1. 3. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

3. 3. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert kytarového oddělení

7. 3. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

8. 3. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert učitelů

22. 3. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert projektu „Seznamujeme se s dějinami umění“- romantismus

29. 3. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

4. 3. 2011 Obvodní kolo recitační soutěže, Přemyšlenská ul., Praha 8

 

7. až 11. 3. 2011 Krajské kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na klavír,

ZUŠ Taussigova, Praha 8.

 

8. a 10. 3. 2011 Obvodní kola recitační soutěže, Šalounova ul., Praha 4

 

26. a 27. 3. 2011 Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance,

Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

 

*

Třídní vystoupení:

 

  2. 3. 2011 Třídy pí uč. M. Maixnerové a V. Markové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.

10. 3. 2011 Třída p. uč. T. Míky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

30. 3. 2011 Třídy PHV a PTV pí uč. L. Bendové a T. Herynkové, hudební sál,

                                                                                                                      začátek v 15.30 hod.

31. 3. 2011 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

3. až 6. 3. 2011 Taneční soustředění, Orlík nad Vltavou, Staré Sedlo

 

*

14. až 18. 3. – Jarní prázdniny

Únor 2011

 

Veřejný koncert klavírního oddělení

1. 2. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

8. 2. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

15. 2. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert dechového oddělení

22. 2. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Soutěže:

 

1. 2. 2011 Školní kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na smyčcové nástroje,

komorní sál, začátek v 15.00 hod.

 

22. 2. 2011 Školní kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor hra na kytaru,

komorní sál, začátek v 15.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

  9. 2. 2011 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

10. 2. 2011 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 2. 2011 Třída p. uč. M. Křehnáče, komorní sál začátek v 18.00 hod.

17. 2. 2011 Třídy P. a R. Vernerových, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 2. 2011 Třída pí uč. F. Alekbarové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.

 

*

4. 2. – Pololetní prázdniny

 

LEDEN  2011

 

Interní večer

11. 1. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert

18. 1. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

25. 1. 2011, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Veřejný koncert pěveckého oddělení

26. 1. 2011, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

Zahájení pololetní výstavy výtvarného oboru

26. 1. 2011, pobočka V Rovinách

 

*

Soutěže:

15. a 16. 1. 2011 Mezinárodní klavírní soutěž v Paříži, Francie

25. 1. 2011 Školní kolo soutěže vyhlášené MŠMT – obor akordeon, klavír, hudební sál

 

*

Třídní vystoupení:

 

10. 1. 2011 Třídy pí uč. H. Mousa Bacha a M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

13. 1. 2011 Třídy pí uč. P. Aunické a A. Randové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

14. 1. 2011 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

20. 1. 2011 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

25. 1. 2011 Třída pí uč. L. Bendové a M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27. 1. 2011 Třída pí uč. M. Prokopové Šopíkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

31. 1. 2011 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

 

*

14. až 16. 1. – Soustředění dechových souborů, Orlík nad Vltavou, Staré Sedlo

 

 

PROSINEC  2010

 

Vánoční tančení, vystoupení TO

2. 12. 2010, Farní sbor Českobratrské církve evangelické, Žateckých 11, Praha 4,

                    začátek v 17.00 hod.

 

Koncert pro děti z PHV

7. 12. 2010, koncertní sál radnice v Nuslích, začátek v 17.00 hod.

 

Adventní koncert učitelů

7. 12. 2010, hudební sál, začátek v 19.00 hod.

 

Koncert souborů

9. 12. 2010, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586/2, Praha 2, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert pěveckého sboru

13. 12. 2010, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

Adventní veřejný koncert

14. 12. 2010, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

  1. 12. 2010 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

  6. 12. 2010 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  8. 12. 2010 Třída p. uč. L. Sommera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

  9. 12. 2010 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

10. 12. 2010 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

13. 12. 2010 Třída pí uč. K. Šafránkové, pobočka V Rovinách, začátek v 18.30 hod.

15. 12. 2010 Třída pí uč. M. Maixnerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

16. 12. 2010 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

17. 12. 2010 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.

17. 12. 2010 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

21. 12. 2010 Koncert Nory a Zory Novotných ze třídy pí uč. F. Alekbarové,

                                                                                          komorní sál, začátek v 18.00 hod.

LISTOPAD  2010

 

Interní večer

9. 11. 2010, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

16. 11. 2010, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Vystoupení LDO a TO v rámci Mezinárodního dne poezie s tématem „Nekonečná krajina mysli“

19. 11. –2010, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

23. 11. 2010, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

Koncert v Muzeu Bedřicha Smetany

24. 11. 2010, Novotného lávka 1, Praha 1, začátek v 18.30 hod.

 

Koncert pro děti z PHV

25. 11. 2010, koncertní sál radnice v Nuslích, začátek v 18.00 hod.

 

Interní večer

30. 11. 2010, hudební sál, začátek v 18.00 hod.

 

*

Třídní vystoupení:

 

11. 11. 2010 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.

18.11. 2010 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

29. 11. 2010 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.

 

*

Soustředění Komorního orchestru a Smyčcového souboru

26. – 28.11. 2010, Orlík nad Vltavou, Staré Sedlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

není-li uvedeno jinak, akce se konají v hlavní budově v Lounských

adresy jednotlivých budov, kde se akce konají

ZUŠ Lounských 
Lounských 4/129
140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: 241 408 458

pobočka V Rovinách
V Rovinách 1142/113
140 00 Praha 4 - Pankrác
tel.: 241 405 053

 

 

 

ZUŠ LOUNSKÝCH 
Lounských 4/129
140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: 241 408 458

 

Výtvarný obor ZUŠ
Svatoslavova 333, Praha 4

tel.: viz. VÝTVARNÝ OBOR

(v Obchodní Akademii)

[email protected]